Batniava vs BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (71:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ tik ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes kovoje prieš „Batniavą“

2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 15:22 val., peržiūros: 863

Sekmadienį, sausio 26 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Batniava“ (4-9) ir BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (10-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Batniava“ aktyviu žaidimu gynyboje išmušė svečius iš jų žaidimo ritmo ir įpusėjus kėliniui pirmavo 9:2. Visgi, BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ keturiais tolimais metimais perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po pirmo kėlinuko jau pirmavo 16:22.

Antrajame kėlinyje BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ labai greitai įgijo dviženklę persvarą, tačiau „Batniava“ toliau svečių nepaleido, o antrasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 33:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje užsiautė „Batniavos“ krepšininkas M.Gustainis, kurio rezultatyvus žaidimas leido šeimininkams išsiveržti į priekį 47:45. Ir toliau „Batniava“ palaikė minimalų pranašumą savo dispozicijoje, o po trijų kėlinių buvo priekyje 58:56.

Ketvirto kėlinuko pradžioje M.Vitkauskas dviem tritaškiais leido BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ persverti rezultatą 62:66. Trapios persvaros svečiai jau nebepaleido ir iškovojo jau vienuoliktą pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 71:78 (16:22, 17:19, 25:15, 13:22).

E.Rinkevičius (BC „Skroblų alėja ‒ Straight“):

„didžiausius pamatus padėjo gynyba ketvirtame kėlinyje, o puolimas jau pats po to gavosi. Nieko gero šitas mūsų lengvas pogrupis, komanda nesistengia bei nenori dirbti du kėlinius, netobulėja, ir tik po to trečiam ir ketvirtam kėlinyje pasiimame pergales.“

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Baltic Transline“ (2020 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:28 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2020 vasario 07 d., penktadienis, 18:59 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)