SK „Vertigo“ vs Šernai (60:69)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Šernai“ pranoko SK „Vertigo“

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 18:50 val., peržiūros: 1239

Sekmadienį, lapkričio 20 d., Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ SC „Orionas“ pirmenybių rungtynės tarp turnyrinės lentėlės kaimynų SK „Vertigo“ (3/2) (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykusių “Šernų“ (2/2) krepšininkų.

Nors ir rungtynių pradžioje spurtavo 2:7 svečių krepšininkai, tačiau keturi iš eilės G. Vasiliausko taškai sumažino „Šernų“ persvarą iki minimumo 6:7. Kėlinuko pabaigoje tvirčiau sužaidė SK „Vertigo“ ekipa, kuri įsiveržė į priekį 17:12, tačiau paskutinę ketvirčio sekundę svečių krepšininkas S.Staniulis, taikliu tolimu šūviu, sumažino šeimininkų persvarą iki dviejų taškų 17:15.

Antrajame ketvirtyje „Šernų“ ekipos narys A.Grigaliūnas, pelnęs penkis taškus paeiliui, leido svečiams pirmauti 19:24. Tačiau du M. Ručinsko tritaškiai paeiliui nukirpo svečių persvarą iki minimumo 25:26. Šią minimalią persvarą „Šernai“ išlaikė iki kėlinuko pabaigos ir įpusėjus susitikimui pirmavo 30:31.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui svečiai, po taiklaus E. Plentos dvitaškio iš po krepšio, pirmavo 38:41. Visgi, kėlinuko pabaigoje SK „Vertigo“ spurtavo 7:0 ir taiklus R. Buckaus tritaškis metimas leido šeimininkams pasibaigus trečiajam ketvirčiui būti priekyje 47:43.

Ketvirtą kėlinuką „Šernai“ pradėjo spurtu 0:7 ir po taiklaus A. Grigaliūno metimo pirmavo 47:50. Nors dar G.Vasiliauskas baudų metimais sušvelnino svečių pranašumą iki 53:54, tačiau rungtynių persilaužimas įvyko tolimą šūvį pataikius T. Raulušavičiui, po kurio metimo svečiai pirmavo 53:58. Tada dar vieną tritaškį pridėjo A.Grigaliūnas ir rungtynių nugalėtojas jau tapo aiškus. Galutinis rungtynių rezultatas 60:69 ir „Šernai“ turnyrinėje lentelėje pergalėmis susilygina su SK „Vertigo“ komanda.

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 19 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 13 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Ručinskas – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

Šernai: Aivaras Grigaliūnas – 23 tšk., Vilius Čibirka – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 11 tšk.

Trečią kėlinį galingai sužaidę „Šernai“ susitvarkė su „Agentus“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)Fantastiškai antrąjį kėlinį sužaidę „Šilainiai“ pasiekė lengvą pergalę (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ įrodė savo pranašumą prieš SK „Vertigo“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 19:20 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Šernai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Uno“ ekipą. (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)