Šernai vs LSMU VА & Statybų vizija (63:45)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 17 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“

2016 spalio 17 d., Pirmadienis, 22:44 val., peržiūros: 1570

Spalio 17 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Šernai“ (šeimininkai) ir „„LSMU VА & Statybų vizija“ (svečiai). Ne pilnos sudėties susirinkę „LSMU VА & Statybų vizija“ krepšininkai šį vakarą neturėjo didelių vilčių. „Šernai“ jau pirmojo kėlinuko metu pabėgo į priekį, o be intrigos vykę rungtynės buvo gana ramios, nes nugalėtojas buvo aiškus. Po 3 kėlinuku „Šernai“ varžovus lenkė bene dvigubai ir tik ketvirtasis kėlinukas leido „LSMU VА & Statybų vizija“ ekipai nors kiek sušvelninti atsilikimą. Rungtynės baigėsi rezultu 63:45.

Šiose rungtynėse „LSMU VА & Statybų vizija“ tiesiog neturėjo atsvaros ilgam ir įvairiapusiškam varžovų suoleliui, o tuo „Šernai“ puikiai naudojosi. Greitas puolimas ir puiki kova po krepšiais leido „Šernams“ staigai nutolti, o jų persvara jau pirmojo kėlinuko metu perkopė 10 taškų ribą. „LSMU VА & Statybų vizija“ komandos puolimas buvo visiškai sukaustytas, komanda rungtyniavo labai nerezultatyviai, tad labai dėsninga, jog prasidedant ilgajai pertraukai jų deficitas siekė net 24 taškus. „Šernai“ pirmavo labai grėsmingu rezultatu 41:17.

Antroje rungtynių dalyje „LSMU VА & Statybų vizija“ sugebėjo savo puolimą padaryti kiek įvairesnį, keli tolimi metimai neleido ir toliau taip sparčiai augti skirtumui. Vis tik „Šernai“ galėjo būti absoliučiai ramūs, nes turima 28 taškų persvara leido atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis žaidimu. Ketvirtame kėlinuke „LSMU VА & Statybų vizija“ komanda pagaliau sulaukė ir savo šanso. Dabar „Šernai“ tiesiog užmiršo kaip reikia rinkti taškus ir ekipa nepelnė nei taško net 7 minutes. Tuo pasinaudoję „LSMU VА & Statybų vizija“ krepšininkai sumažino atsilikimą, bet apie jokią intrigą negalėjo būti net kalbos. Skirtumas buvo tiesiog per didelis. Likęs laikas tebuvo formalumas ir ramiai finišavę „Šernai“ laimėjo susitikimą rezultatu 63:45.

Šernai: Egidijus Plenta – 19 tšk., Paulius Atkočiūnas – 16 tšk., Vytautas Tatarūnas – 13 tšk.

LSMU VА & Statybų vizija: Audrius Navickas – 13 tšk., Tomas Kavaliauskas – 12 tšk., Jonas Janickas – 8 tšk.

SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmusi „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai įveikė „Uno“ ekipą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 22:37 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)Per pirmą kėlinį 19 taškų pelnęs Marius Petrauskas išvedė „LSMU VA & Statybų viziją“ į pergalę (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)