Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Acme ‒ Jabra (69:40)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį

2017 kovo 14 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 1335

Kovo 14 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ priemė formalius svečius „Acme – Jabra“ komandą. Pirmas aštunfinalio rungtynes rezultatu 56:63 buvo laimėję Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“.

Rungtynių pradžioje geriau žaidė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:3. Netrukus pirmus taškus pelnė „Acme – Jabra“ (3:2). Vėliau geriau žaidė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, kurie pamažu rinko taškus. Po aštuonių be atsako Senos skrynios & Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ taškų komandas skyrė devyni (11:2). Septintą minutę, po ilgesnės pertraukos taškus pavyko pelnyti „Acme – Jabra“ (11:4). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (15:9).

Antrą kėlinį geriau pradėjo Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, kurie pelnė šešis taškus be atsako ir sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 21:9. Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Acme – Jabra“. Vėliau komandos žaidė lygiai ir likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturiolika taškų (28:14). PAskutines dvi kėlinio minutes be klaidų gynėsi Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, o jų persvara padidėjo iki 20 taškų (34:14).

Trečią kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, bet netrukus jų puolimas užstrigo, o „Acme – Jabra“ pelnė septynis taškus be atsako (36:21). Septintą minutę, po ilgesnės pertraukos taškus pavyko pelnyti Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandai (39:21). Aštuntą minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (41:23). Per likusias dvi minutes Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ gynėsi be klaidų, o jų pranašumas padidėjo dar septyniais taškais (48:23).

Ketvirto kėlinio pradžioje pirmi taškus pelnė „Acme – Jabra“ (48:25). Netrukus spurtą pradėjo Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (56:25). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išsaugojo saugią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 69:40. Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pateko į ketvirtfinalį kur susikaus su „DNC“ komanda.

Senos skrynios & Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ treneris A.Čekanauskas: „Pirmose aštunfinalio rungtynėse sunkiai sekėsi, pergalę pasiekėme tik paskutinėmis sekundėmis. Šiandien susirinkome visiškai susikaupę, susikoncentravę rungtynėms. Nenorėjome juokauti su varžovais ir nuo pat rungtynių pradžios diktavome savo sąlygas.“ Paklaustas, apie ketvirtfinalio rungtynes, treneris atsakė: „Kitame etape mūsų amžinas priešas „DNC“. Tikėkimės pavyks atsirevančuoti už praeitų metų nesąžiningą pralaimėjimą pusfinalyje.“

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Mindaugas Mažeika – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Kąstytis Kudarauskas – 13 tšk., Tomas Kmitas – 12 tšk., Andrius Čekanauskas – 11 tšk.

Acme ‒ Jabra: Audrius Kmita – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Evaldas Čiučiulka – 8 tšk., Aurimas Kmita – 5 tšk.

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ekipa nesugebėjo sulaikyti Justo Ališausko ir patyrė penktą nesėkmę iš eilės (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:06 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)