Makroflex ‒ KTU Plienas vs Šernai (76:69)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 16:52 val., peržiūros: 1527

Sausio 29 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Makroflex ‒ KTU Plienas“ priemė svečius „Šernus“. „Makroflex ‒ KTU Plienas“ buvo iškovoję devynias pergales ir ttris kartus buvo pralaimėję. „Šernų“ sąskaitoje buvo dešimt pergalių ir du pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (5:0). Visgi į tai „Šernai“ atsakė trim taikliais dvitaškiais metimais (5:6). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę rezultatas buvo lygus (12:12). Devintą minutę „Makroflex ‒ KTU Plienas“ buvo įgiję keturių taškų persvarą (16:12). Visgi kėlinį geriau baigė „Šernai“, o tolimas taiklus tritaškis baigiantis kėlinio laikui padėjo jiems įgyti vieno taško persvarą (16:17).

Antro kėlinio pradžioje geriau žaidė „Makroflex ‒ KTU Plienas“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (23:17). Trečią minutę „Šernai“ paprašė minutės pertraukėlės, bet tik ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pavyko pelnyti „Šernams“ (23:19). Septintą minutę komandas skyrė tik trys taškai (26:23). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (33:23). Kėlinio pabaigoje „Šernai“ pataikė net tris tolimus metimus, po kurių vis dar pirmavo „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (35:32).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas vis dar skyrė trys taškai (39:36). Vėliau komandos žaidė taškas į tašką. Aštuntą minutę „Makroflex ‒ KTU Plienas“ pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (54:47). Kėlinio pabaigoje „Makroflex ‒ KTU Plienas“ išsaugojo penkių taškų persvarą (57:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (59:55). Vėliau persvara pradėjo augti „Makroflex ‒ KTU Plienas“ komandos naudai. Septintą minutę komandas skyrė 12 taškų (69:57). Devintą minutę, po šešių iš eilės „Šernų“ taškų „Makroflex ‒ KTU Plienas“ persvara sumažėjo iki keturių taškų (73:69). Rungtynių pabaigoje „Makroflex ‒ KTU Plienas“ žaidė užtikrintai ir iškovojo 10 pergalę šio sezono „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybėse (76:69). „Šernai“ pralaimėjo trečią kartą.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ komandos treneris L.Narmontas: „Suolelis buvo ilgesnis negu priešininkų, tikriausiai tai ir padėjo… Jie didžiąją rungtynių dalį vijosi, vytis visada sunkiau. Mes porą kartų atitrūkome virš dešimt taškų. Dabar ir prisivijo, bet manau ilgesnis suolelis padėjo laimėti. Labai svarbi pergalė ši mums, labai smagu, kad laimėjome.“

Makroflex ‒ KTU Plienas: Nerijus Dirsė – 18 tšk., Petras Aleksonis – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Justinas Leitanas – 11 tšk., Sergej Korolkov – 11 tšk., Donatas Rimkevičius – 10 tšk.

Šernai: Skirmantas Staniulis – 29 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Juchnevičius – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 12 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Makroflex ‒ KTU Plienas
„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ įrodė savo pranašumą prieš SK „Vertigo“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)Rungtynių pradžioje buksavęs „Makroflex ‒ KTU Plienas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)