Acme ‒ Jabra vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (56:63)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą

2017 kovo 07 d., Antradienis, 22:36 val., peržiūros: 1300

Kovo 7 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Acme – Jabra“ priemė svečius Seną skrynią & Asociaciją „Krepšinio pasaulį“. Tai buvo pirmos „30+“ šios poros aštunfinalio rungtynės.

Rungtynes geriau pradėjo „Acme – Jabra“, kuri pataikė du tritaškius iš eilės (6:0). Vėliau keturis taškus iš eilės pelnė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (6:4). Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (8:8), o minutės pertraukėlės paprašė svečiai. Po jos komandos toliau atkakliai kovojo. Devintą minutę rezultatas buvo lygus (15:15). Visgi kėlinį geriau baigė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, kuriem pavyko pelnyti keturis taškus be atsako (15:19).

Antro kėlinio pradžioje „Acme – Jabra“ pelnė keturis taškus iš eilės (19:19). Netrukus persvarą susigrąžino svečiai (19:24). Penktą minutę „Acme – Jabra“ pradėjo vytis varžovus, o šeštą minutę rezultatas tapo lygus (24:24). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, kuriem pavyko pelnyti septynis taškus be atsako (24:31). Kėlinio pabaigoje „Acme – Jabra“ sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (26:31).

Trečio kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė (26:35). Netrukus pirmus taškus pelnė ir „Acme – Jabra“. Šeimininkai žaidė geriau, o įpusėjus kėliniui Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ turėjo tik dviejų taškų persvarą (35:37). Netrukus šeimininkai pasivijo svečius (37:37). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė apylygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė du taškai (39:41).

Ketvirto kėlinio pradžioje du tritaškius pataikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, bet „Acme – Jabra“ pataikė dvitaškį (41:47). Ketvirtą minutę „Acme – Jabra“ pataikė antrą iš eilės tritaškį, po kurio rezultatas tapo lygus (47:47). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms rezultatas buvo lygus (55:55). Netrukus du taškus greitoje atakoje po perimto kamuolio pelnė svečiai, o šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės (55:57). Visgi per likusį laiką Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ žaidė užtikrintai ir iškovojo pirmą pergalę atkrintamosiose (56:63). Antros tarpusavio rungtynės vyks kovo 14 dieną, „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje.

Senos skrynios & Asociacijos „Krepšinio pasaulio“ treneris Igoris Konovalenko: „Šiandien gerai sekėsi komandinis žaidimas. Tiesiog susikoncentravome rungtynėms ir žaidėme komandiškai. Neįsivėlėme į varžovų chaosinį krepšinį, stabdėme žaidimą.“ Paklaustas, ar nemanė, jog lengviau pavyks įveikti varžovus, treneris atsakė: „Galvojome, bet sveikatos gal kai kam trūko. Yra žaidėjų grįžusių po ligų, traumų. Nevisi šiandien susirinkome, o žaidėjų trūko.“

Acme ‒ Jabra: Darius Arlauskas – 20 tšk., Antanas Kilas – 16 tšk., Ramūnas Vanagas – 6 tšk.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Mindaugas Mažeika – 16 tšk., Tomas Kmitas – 15 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Šarūnas Karūnaitis – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:08 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)