Agentus vs Acme ‒ Jabra (66:56)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų „Acme -Jabra“ ekipos.

2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 19:48 val., peržiūros: 1560

Ketvirtadienį, sausio 26 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko 30+ "Orionas" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Agentus" ir svečiuose žaidę "Acme – Jabra" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Agentus" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį – (13:11). Antrame kėlinyje šeimininkai sužaidė dar solidžiau, kas leido po dviejų kėlinių pirmauti rezultatu – (35:28). Trečiasis kėlinys "Acme – Jabra" ekipai vėl nebuvo dėkingas, po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio – (57:43). Ketvirtame kėlinyje svečių ekipai pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, bet rungtynes rezultatu – (66:56) laimėjo
"Agentus" ekipa.

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Acme – Jabra" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau sekė pirmieji 5 iš eilės pelnyti "Agentus" ekipos taškai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (5:2). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko padidinti skirtumą iki 7 taškų – (12:5). Antroje kėlinio dalyje "Acme -Jabra" ekipai pavyko surengti kuklų spurtą – (1:6), po kurio pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:11).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Acme -Jabra" ekipos taikliu tolimu metimu, po kurio pirmaujanti ekipa pasikeitė – (13:14). Prabėgus dar 4 minutėms ir kėliniui įpusėjus rezultatas tarp komandų buvo lygus – (24:24). Visgi antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis, svečiai po truputi ėmė prarasti rungtynių kontrolę ir šeimininkai po truputi vis tolo nuo savo varžovų. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (35:28).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Agentus" ekipos puikiai sužaista atkarpa – (9:4), po kurios sužaidus 3 minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio – (44:32). Sužaidus dar apie 2 kėlinio minutes ir jam įpusėjus svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 9 taškų – (46:37). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai sužaidė šiek tiek geriau, nei svečiai, laimėjo dar vieną atkarpą – (11:6) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (57:43).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Agentus" ekipos laimėtą 2 minučių atkarpa – (6:2), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki didžiausio rungtynėse 18 taškų – (63:45). Visgi per likusį laiką šeimininkai atsipalaidavo, pralošė atkarpą – (3:11) ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 10 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu – (66:56).

Po laimėtų rungtynių "Agentus" ekipos treneris kalbėjo: "Nuotaikos geros, antrą etapą pradėjome pergale. Pirmame rate varžovus irgi buvo pavykę įveikti. Truputi liūdna, kad rungtynių gale per daug atsipalaidavome, galėjome ir didesniu skirtumu laimėti, bet yra kaip yra. Didelis nerimas kyla, kad vėl ekipą pradėjo retinti traumos, bet viskas bus gerai."

Po pralaimėtų rungtynių "Acme – Jabra" ekipos treneris kalbėjo: "Truputi gaila, kad rungtynes vyrai pradeda be didesnio užsivedimo."

Agentus: Tomas Misiūnas – 15 tšk., Artūras Kaminskas – 13 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Augutis – 11 tšk., Vaidas Laukaitis – 10 tšk.

Acme ‒ Jabra: Antanas Kilas – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 13 tšk., Aurimas Kmita – 7 tšk.

„LSMU VA & Statybų vizija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Agentus“ ekipos. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 06:41 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Agentus“ kontroliavo rungtynes bei iškovojo pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Agentus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:37 val.)