Agentus vs Baltic Transline (59:71)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių

2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 20:49 val., peržiūros: 1411

Ketvirtadienį, lapkričio 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Agentus“ ir svečių „Baltic Transline“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje ryškesnis lyderis neišryškėjo, tačiau trečiame ketvirtyje dominavę „Baltic Transline“ ekipos žaidėjai susikrovė solidų pranašumą, kurį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 59:71 (16:22, 16:8, 6:22, 21:19).

Susitikimo pradžioje komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau įpusėjus kėlinukui svečiai surengė spurtą 0:10 ir įgijo dešimties taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje „Agentus“ iškart griebė jautį už ragų ir surinkę septynis taškus iš eilės sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. Čia pat „Baltic Transline“ dar bandė atitolti, tačiau čia pat dar septynis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Ir toliau sėkmingai žaidę „Agentus“ ekipos žaidėjai išsaugojo iniciatyvą iki ilgosios pertraukos pradžios. 32:30.

Po ilgosios pertraukos puolime žymiai aktyviau žaisti pradėję „Baltic Transline“ ekipos krepšininkai surinko aštuonis taškus iš eilės ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Iš toli pasižymėjęs S.Jonaitis dar sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo, tačiau svečių gretose nesulaikomai žaidęs A.Keršis inicijavo spurtą 0:12, kurio dėka „Baltic Transline“ pranašumas išaugo iki trylikos taškų. Ketvirtame kėlinuke žaidimas ir vėl klostėsi apylygiai, tačiau nežymiai geriau pasirodę „Agentus“ šiek tiek sušvelnino deficitą. Vis tik, rungtynių pabaigoje užtikrintai rungtyniavę svečiai sugebėjo išsaugoti persvarą, ko pasekoje „Baltic Transline“ šventė pergalę rezultatu 59:71.

Po pergalės nugalėtojų ekipos žaidėjas Vidmantas Sindaras kalbėjo: „Manau, kad pergalę lėmė visos komandos nusiteikimas. Vakar žaidėme prieš jaunimą ir buvo gana sunkios rungtynės, todėl šiandien jau sužaidėme „su galva“.

Susitikimo pradžioje varžovai atrodė geriau, kas padėjo persilaužti?

„Po pertraukos nusprendėme pakeisti gynybą ir tas pasiteisino. Pastatėme zoninę gynybą, mes pataikėme, o jie nepataikė ir viskas“.

„Agentus“: Eimutis Gilys – 18 tšk., Šarūnas Kryžius – 13 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Tomas Augutis – 12 tšk., Saulius Jonaitis – 10 tšk.

„Baltic Transline“: Tomas Viršilas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Modestas Paršeliūnas – 15 tšk., Aivaras Keršis – 15 tšk.

„Acme ‒ Jabra“ ir toliau lieka be pergalių (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 23:33 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)Prastai startavę „Baltic Transline“ vėliau atsigavo ir susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 17:01 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Šilainiai“ tik po labai atkaklios kovos palaužė „Agentus“ ir žengė į 30+ lygos pusfinalį (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:55 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Agentus“ ekipos. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 06:41 val.)