Acme ‒ Jabra vs Baltic Transline (51:82)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 18 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Prastai startavę „Baltic Transline“ vėliau atsigavo ir susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“

2017 vasario 18 d., Šeštadienis, 17:01 val., peržiūros: 946

Šeštadienį, vasario 18 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Acme – Jabra“ ir svečių „Baltic Transline“ ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėję svečiai vėliau ėmė buksuoti, ko pasinaudoję aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir pasiekė pergalę rezultatu 51:82 (23:21, 7:25, 14:11, 7:25).

Rungtynes keliais tolimais metimais pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau ilgai netrukus savo taškų sąskaitą atidarę „Baltic Transline“ pelnė kelis taškus iš eilės ir ėmė vytis priešininkus. Kiek vėliau ir toliau iš toli pagirtinai atakavusi „Acme – Jabra“ vėl atitrūko, tačiau per likusį laiką iki kėlinio pabaigos geriau pasirodę svečiai sumažino deficitą iki dviejų taškų. Antrame kėlinuke viskas apsivertė aukštyn kojomis ir priešininkų gynyboje vis dažniau užstrigdavę aikštės šeimininkai ėmė klysti, kuo pasinaudoję „Baltic Transline“ krepšininkai iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo net šešiolikos taškų persvarą. 30:46.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki dešimties taškų, tačiau kėlinuką geriau užbaigę svečiai susigrąžino solidžią persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje jokios intrigos jau nebebuvo ir užtikrintai atakas užbaigdavę „Baltic Transline“ krepšininkai skirtumą tarp komandų didino sėkmingomis atkarpomis, ko pasekoje rungtynių finiše solidžia pergale džiaugėsi svečių žaidėjai. 51:82.

„Acme ‒ Jabra“: Tadas Žirgulis – 13 tšk., Andrius Rupšys – 11 tšk., Ramūnas Vanagas – 10 tšk.

„Baltic Transline“: Aivaras Keršis – 26 tšk., Modestas Paršeliūnas – 22 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Navickas – 12 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)30+ lygos starte SK „Vertigo“ įveikė „Acme ‒ Jabrą“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)