Dumblas vs Baltic Transline (75:70)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Lemiamas aštunfinalio rungtynes po permainingos kovos laimėjęs „Dumblas“ žengė į ketvirtfinalį

2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 17:09 val., peržiūros: 563

Kovo 31 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Furnikos“ pirmenybių, trečios aštuntfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Dumblas“ priemė svečius „Baltik Transline“. Prieš tai komandos buvo iškovoję po pergalę. Serija 1:1.

Rungtynėse pirmi taškus pelnė „Baltic Transline“, kai tritaškį pataikė (0:3). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, sužaidus tris minutes rezultatas buvo nepakitęs. Sužaidus penkias minutes „Baltic Transline“ turėjo vienuolikos taškų persvarą, o „Dumblas“ paprašė minutės pertraukėlės (0:11). Po minutės pertraukėlės pirmus taškus pelnė „Dumblas“ (2:11). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė dešimt taškų (5:15). Kėlinio paskutines dvi minutes geriau sužaidė „ Baltic Transline“, kurie pelnė penkis taškus be atsako (5:20).

Sužaidus dvi su puse minutės antrame kėlinyje tik vienas šeimininkų tritaškis pasiekė tikslą, o minutės pertraukėlės paprašė „ Baltic Transline“ (8:20). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė penkiolika taškų (14:29). Aštuntą minutę vis dar solidų pranašumą turėjo „ Baltic Transline“ (20:35). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmą rungtynių pusę komandas skyrė penkiolika taškų (23:38).

Trečias kėlinys prasidėjo „Dumblo“ dviem tritaškiais (29:38). Po dar vieno šeimininkų tritaškio trečią minutę „ Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės (32:38). Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė „Baltic Transline“ (32:41). Vėliau komandos žaidė lygiai, šeštą minutę komandas skyrė devyni taškai (38:47). Po taiklių „Dumblo“ tritaškių serijos „ Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės, o „Dumblas“ jau buvo priekyje (49:48). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o taiklus tritaškis baigiantis kėliniui „Baltic Transline“ leido pirmauti sužaidus tris kėlinius (54:55).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Dumblas“, kuris sužaidus tris minutes turėjo keturių taškų persvarą (59:55). Ketvirtą minutę „Dumblo“ persvara padidėjo iki septynių taškų (64:57), o „ Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės. Šeštą minutę „Dumblas“ turėjo penkių taškų persvarą (64:59). Aštuntą minutę komandas skyrė keturi taškai (71:67). Rungtynių pabaigoje „Dumblas“ išlaikė persvarą ir varžovams neleido atkūrti intrigos (75:70).

„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Agentus“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš „Dumblas“ (59:73) (2019 sausio 10 d., ketvirtadienis, 19:44 val.)Aštuntfinalį „Dumblas“ pradėjo užtikrinta pergale (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavusi „LSMU“ neturėjo daug vargo su „Dumblu“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Šilainiai“ palaužė „Dumblo“ krepšininkus (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:39 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)