Šilainiai vs Sporto manija (72:82)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir keliauja į finalą

2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 19:14 val., peržiūros: 670

Balandžio 24 dieną, 18:00 val., Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Šilainiai“ (šeimininkai) ir „Sporto manija“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų pusfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą rezultatu 86:56 buvo laimėję „Sporto manijos“ krepšininkai). Nors šiose rungtynėse „Šilainiai“ su varžovais kovojo daug lygiau, bet lemiamoje rungtynių atkarpoje jiems pritrūko jėgų gynyboje ir „Sporto manija“ iškovojo pergalę rezultatu 72:82 (15:22, 20:20, 23:19, 14:21).

Rungtynių pradžioje labai užtikrintai startavo „Sporto manija“ ir dar pirmojo kėlinuko metu pabėgo per dviženklį atstumą. Vis tik netrukus jie šiek tiek atsipalaidavo, o neturėdami ko prarasti „Šilainiai“ rungtyniavo kur kas laisviau ir dabar su varžovais jau žaidė taškas į tašką. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Sporto manijai" jau turint tik septynių taškų persvarą 35:42.

Antroje rungtynių dalyje „Šilainiai“ ne tik pasivijo varžovus, tačiau net ir patys trumpam spėjo pasidžiaugti pranašumu. Žaidimas dabar jau buvo daug lygesnis, abi komandos žaidė taškas į tašką, o viskas sprendėsi paskutiniame kėlinuke. „Sporto manija“ savo gretose surado slaptą ginklą, juo tapo puikiai po krepšiais kovojęs ir net keturioliką taškų per kėlinuką surinkęs R.Babilevas. Jo vedama komanda susigražino dviženklį pranašumą ir pergalės iš savo rankų nebepaleido 72:82.

„Sporto manija“ užtikrintai įveikė „Šilainius“ pusfinalio starte (2019 balandžio 16 d., antradienis, 19:09 val.)„Sporto manija“ įveikė „UNO“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Dumblas“ įveikė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 16:03 val.)„Sporto manija“ triumfavo „30+“ lygos finale (VIDEO) (2019 balandžio 27 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Sporto manija“ lengvai patiesė „Agentus“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 18:48 val.)„Sporto manija“ nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Sporto manija“ eliminavo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir pateko į 30+ lygos pusfinalį (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)