ICE vs SK „Neveronys“ (56:71)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Nuo rungtynių pradžios spurtavę SK „Neveronys“ nugalėjo „Ice“ ekipą.

2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 23:37 val., peržiūros: 1577

Sausio 25d, V.Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje, įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Ice“ (šeimininkai) ir SK „Neveronys“ ekipos. Jau nuo rungtynių pradžios įsibėgėję SK „Neveronys“ pabėgo nuo savo varžovų ir iki pat rungtynių galo neleido jiems pasivyti. Rungtynės baigėsi „Neveronių“ pergale rezultatu (56 – 71).

Vos tik prasidėjus rungtynėms SK „Neveronys“ nieko nelaukę spurtavo. Pelnę 8 taškus be atsako vos per pirmąsias 2 minutes, jie privertė „Ice“ trenerį nedelsiant prašyti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės, šeimininkų žaidimas regis kiek susitvarkė, tačiau to nepakako kad atstatyti deficitą. Pirmasis kėlinukas baigėsi „Neveronims“ pirmaujant 10 taškų skirtumu (13 – 23).

Antrojo kėlinuko pradžia kur kas geriau sekėsi „Ice“ krepšininkams. Jie nieko nelaukę pelnė 7 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 3 taškų (20-23). Tačiau būtent po to šeimininkų puolimui kažkas nutiko. Per visą likusią kėlinuko dalį jie pelnė vos 5 taškus tuo tarpu svečiams leidę įmesti 13. Ko pasekoje pralaimėję antrą kėlinuką minimaliu taškų skirtumu (12-13), ilgosios pertraukos metu, „Ice“ atsiliko jau 11 taškų skirtumu (25 – 36).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje žaidimas tapo labai apylygis. Abi ekipos žaidė lygiai, ko pasekoje rezultatas pernelyg nekito. Visgi, ir šį kėlinuką kiek geriau sužaidė SK „Neveronys“. Laimėję šį kėlinuką rezultatu (16-17), po trijų kėlinių jie jau pirmavo 12 taškų skirtumu (41 – 53).

Paskutinis kėlinukas iš dalies jau tebebuvo formalumas. Nors taškų skirtumas ir nebuvo toks didelis, tačiau svečiai puikiai sužaidė paskutinį kėlinuką neleisdami varžovams priartėti. Jie laimėjo šias rungtynes rezultatu (56 – 71).

ICE: Airidas Kurauskas – 14 tšk., Lukas Mikalauskas – 11 tšk., Gytis Jaglinskas – 9 tšk.

SK „Neveronys“: Evaldas Jurgaitis – 18 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Aurimas Švelnys – 15 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Erikas Rakickas – 9 tšk.

SK „Neveronių“ komandos atstovas teigė:

„Stengėmės žaisti greitą žaidimą. Kol žaidėm greitai viskas gerai sekėsi. Pozicinėse darėm daug klaidų, bet svarbu galą gerai sužaidėm. Nepraradom šaltų nervų ir laimėjom varžybas“

„Ice“ ekipos treneris:

„Blogai pradėjom, 8:0 vis dėl to su tokiais varžovais nėra lengva po to grįžt į rungtynes. Va tai ir baisiausia. Beveik neprasižengėm, žaidėm minkštai. Nesakau, buvo gerų atkarpų, bet su tokiais varžovais reikia nuo pirmos minutės gerai žaisti“

SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę SK „Neveronys“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:16 val.)Atkaklioje dvikoje SK „Neveronys“ atsirevanšavo „Akademijai“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:03 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kėdainiai“ eliminavo „ICE“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 23:17 val.)SK „Neveronys“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Birštono SC ‒ „Olimpas“ klubą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)