ICE vs Kėdainiai (67:73)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Emocijų kupinose rungtynėse „Kėdainiai“ eliminavo „ICE“

2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 23:17 val., peržiūros: 1691

Trečiadienį V.Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ ir svečių teisėmis atvykę „Kėdainiai“. Pirmajame susitikime, „Kėdainiai“ nugalėjo varžovus triuškinančių skirtumu.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kėdainiai“, kurie tolimais metimais atitolo nuo varžovų ( 7:13). „ICE“ irgi pavyko atidaryti tolimąją artileriją, tačiau niekaip nepavyko sustabdyti varžovų puolimo ( 13:20). Šeimininkai toliau statė žaidimą ant tritaškių metimų, kur tai davė naudos ir besibaigiant kėlinukui skirtumas buvo tik vienas taškas ( 21:22). Antrame kėlinyje „Kėdainiai“ įjungė aukštesnę pavarą ir per keletą minučių pranašumas išaugo iki devynių taškų, tačiau svečiai susilaukė atsako iš varžovų, kurie surengė spurtą 8:0 ir vėl komandas skyrė 1 taškas ( 30:31). Kėlinuko pabaigoje „Kėdainiai“ pataikė du tritaškius metimus paeiliui ir pranašumas išaugo iki 7 taškų – 30:37.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko kieta kova, kur komandos apsikeisdavo sėkmingomis atkarpos ir pranašumas nepakito ( 42:49). Po minutės pertraukėlės „ICE“ ekipai pavyko pralaužti kietą varžovų , kur surengė sėkmingą atkarpą ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis vėl neapsigynė nuo varžovų tritaškio ( 49:55). Ketvirtame kėlinyje „ICE“ pradėjo grėsmingu puolimu ir kieta gynyba, kur sugebėjo pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgyti pranašumą ( 57:56). Po minutės pertraukėlės ( „Kėdainiai“) atsigavo po šalto dušo ir greitai atstatė turėtą pranašumą ( 57:64). Vis dėlto, šeimininkai nenuleido rankų ir panaikino deficitą, kur komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą – 64:64.

Pratęsimą geriau pradėjo „Kėdainiai“, kur „ICE“ varžovus sustabdyti sugebėdavo tik asmeninėmis pražangomis. Svečiai turėjo puikią galimybę įgyti saugų pranašumą, tačiau tik realizavo keturis baudos metimus iš 8 ( 64:68). Šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki vieno taško, tačiau lemiamu metu suklydo puolime, o dar daugiau bėdų prisidarė „ICE“, kai komandos žaidėjas buvo nubaustas technine pražanga. „Kėdainiai“ realizavo baudos metimus, kur jiems užtikrino kelialapį į ketvirtfinalį – 67:73 (21:22, 9:15, 19:18, 15:9, 3:9)

ICE: Lukas Mikalauskas – 22 tšk., Donatas Petrauskas – 13 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Audrius Gagiškis – 13 tšk. (10 atk. kam.)

Kėdainiai: Tadas Lukoševičius – 26 tšk. (9 išpr. praž.), Egidijus Daukša – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Žilinskas – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)Emocijos rungtynių pabaigoje pražudė „Kėdainius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:54 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:41 val.)Dviženklę persvarą išsvaistę „Kėdainiai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „Hermį“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:57 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)