Grizliai vs Advokatų kontora „Konsus“ (81:84)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Dienos rungtynėse ‒ 44 M. Valaičio taškai, M. Lukmino tritaškis, išplėšęs pratęsimą ir Advokatų kontoros „Konsus“ pergalė

2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 23:04 val., peržiūros: 996

Ketvirtadienį, sausio 19 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių J pogrupio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Grizlių“ (6-4) ir Advokatų kontoros „Konsus“ (8-1). Ši dvikova buvo nominuota dienos rungtynėmis, ir tai aikštelėje pilnai atsispindėjo.

Pirmo ketvirčio pradžioje Advokatų kontora „Konsus“ pataikė tris tolimus metimus ir įpusėjus kėlinukui pirmavo 8:13. Visgi, J. Ročkos ir M. Valaičio metimai labai greitai persvėrė rezultatą „Grizlių“ komandos naudai, o tai padėjo šeimininkams laimėti ir pirmąjį kėlinuką 19:17.

Antrajame kėlinuke ir toliau nesulaikomai žaidė M.Valaitis, kurio pastangomis įpusėjus antrajam kėlinukui „Grizliai“ buvo priekyje 29:23. Tačiau tada iškart tritaškį įleido P.Mickūnas, per pusę nukirsdamas komandos deficitą. Iki kėlinuko pabaigos panašus „Grizlių“ atotrūkis ir išsilaikė, o svečiai pirmavo 35:31.

Nors Advokatų kontora „Konsus“ trečiajame kėlinuke iškart persvėrė rezultatą, tačiau J.Ročka ir M.Valaitis vėl vedė savo ekipą į priekį. Įpusėjus ketvirčiui po šių dviejų krepšininkų metimų „Grizliai“ pirmavo 47:41. Tačiau kėlinuko pabaiga visiškai priklausė svečiams, kurie ne tik išlygino, per ir persverė rungtynių rezultatą savo naudai. Pasibaigus trečiajam kėlinukui rezultatas buvo 49:52.

Ketvirtajame kėlinuke M.Valaitis vėl patraukė „Grizlius“ į priekį, o po jo tritaškio likus 26 sekundėms iki ketvirto kėlinuko pabaigos, šeimininkai buvo priekyje 70:67. Tačiau, Advokatų kontoros „Konsus“ snaiperis M.Lukminas šaltakraujiškai pataikė tolimą metimą ir išlygino rungtynių rezultatą 70:70. Nors „Grizliai“ dar ir turėjo 10 sekundžių savo atakai, tačiau ji baigėsi nesėkmingai, taip pasiųsdama komandas į pratęsimą.

O pratęsime Advokatų kontora „Konsus“ iškart spurtavo 0:7 ir atitrūko 72:79. Nors dar „Grizliai“ ir bandė kabintis į pergalę, tačiau pratęsimo pradžioje sukauptos persvaros užteko Advokatų kontorai „Konsus“ iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 81:84.

Grizliai: Martynas Valaitis – 44 tšk. (13 atk. kam., 12 išpr. praž.), Jonas Ročka – 20 tšk. (13 atk. kam.), Mantas Valatkevičius – 11 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Povilas Mickūnas – 25 tšk. (10 išpr. praž.), Deividas Stankevičius – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Lukminas – 15 tšk., Lukas Jasevičius – 11 tšk. (17 atk. kam.)

G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ bei žengė į pusfinalį (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:25 val.)Puolime geriau atrodžiusios „Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalio starte įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)M. Lukmino tritaškių lietus paskandino „KMAIK“ ekipą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)Rungtynių pradžioje snaudusi Advokatų kontora „Konsus“ po ilgosios pertraukos lengvai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:53 val.)Trileryje, pareikalavusiame pratęsimo ‒ Andriaus Urmulevičiaus vedamo BC „Boom“ pergalė (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:23 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Emocijos rungtynių pabaigoje pražudė „Kėdainius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:54 val.)