Hidraulinės sistemos vs Advokatų kontora „Konsus“ (71:63)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 04 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ bei žengė į pusfinalį

2017 balandžio 05 d., Trečiadienis, 00:25 val., peržiūros: 1396

Antradienį, balandžio 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, antrosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau trečiame kėlinuke atitrūkę šeimininkai išsaugojo įgytą pranašumą bei pasiekė pergalę rezultatu 71:63 (15:17, 20:19, 15:9, 21:18).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavę svečių krepšininkai įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau čia pat atsibudę „Hidraulinių sistemų“ žaidėjai rezultatą išlygino. Nuo to momento žaidimas klostėsi lygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigusi Advokatų kontora „Konsus“ įgijo dviejų taškų pranašumą. Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje išliko toks pats, tačiau kelių taškų persvarą turėję svečių krepšininkai žengė priekyje. Šįkart kėlinio pabaigoje sužibėję aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki minimumo. 35:36.

Po ilgosios pertraukos pirmas kelias atakas sėkmingai užbaigę šeimininkai perėmė iniciatyvą bei įgijo kelių taškų atotrūkį. Viso ketvirčio metu Advokatų kontora „Konsus“ bandė susigrąžinti iniciatyvą, tačiau geresnį pataikymą demonstravusios „Hidraulinės sistemos“ išlaikė penkių taškų pranašumą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje šeimininkus gerokai į priekį truktelėjo sudėtingi I. Krukonio tolimi metimai, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų. Vėliau svečių krepšininkai dar bandė kabintis bei vytis varžovus, tačiau skirtumas buvo per didelis, ko pasekoje pergale bei kelialapiu į kitą etapą džiaugėsi „Hidraulinės sistemos“. 71:63.

Po pergalės „Hidraulinių sistemų“ vairininkas Vitalijus Kirilovas kalbėjo: „Žiauriai geri varžovai. Mums yra labai neparanku su jais žaisti. Sakyčiau, jog šis dviejų rungtynių maratonas buvo kietas. Kiekvienas bandė įrodyti savo stiprybę, savo galybę. Na, o laimėti padėjo tai, kad antroje rungtynių pusėje buvome labiau susikoncentravę negu pirmoje. Pirmoje rungtynių pusėje šiek tiek kaitaliojome gynybines schemas, o vėliau perkandome varžovas ir įsistūmėme save į sekantį etapą. Nežinome kas laukia pusfinalyje, tačiau laukiame stipresnių varžovų“.

„Hidraulinės sistemos“: Marius Šumlinskas – 21 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 14 tšk. (6 perimt. kam.), Rokas Misevičius – 12 tšk., Tadas Vasiliauskas – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Žalgevičius – 13 tšk., Giedrius Kurtinaitis – 12 tšk., Mantas Lukminas – 12 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)Puolime geriau atrodžiusios „Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalio starte įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ net 95 taškų skirtumu įveikė „Vilkus“ , kur pasiekė ne vieną lygos rekordą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 00:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ pažemino „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:49 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)