Grizliai vs Laipsniai (64:74)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 15 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“

2016 gruodžio 15 d., Ketvirtadienis, 23:58 val., peržiūros: 1268

Ketvirtadienį, gruodžio 15 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – vietos „Grizlių“ bei svečių „Laipsnių“. Pirmojoje rungtynių pusėje aiškų pranašumą turėjo svečių komanda, kuri po dviejų kėlinių turėjo solidų 15-os taškų pranašumą. Visgi, trečiąjį kėlinį nuostabiai sužaidė aikštelės šeimininkai ir sugrįžo į rungtynes. Galiausiai, ketvirtajame kėlinyje „Grizlių“ rezervas išsisėmė. Pritrūko jėgų ir minties puolime, o tuo pasinaudojo „Laipsniai“, kurie susigrąžino pranašumą, jį didino ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo žaisdamos apylygį ir taškas į tašką žaidimą. Visgi, vėliau pradėjo ryškėti šioks toks „Laipsnių“ ekipos pranašumas. Jie turėjo daugiau ūgio po krepšiu ir tuo jie naudojosi. Po netaiklių metimų susikurdavo antrąjį, o kartais ir trečiąjį šansą užpulti, o tai leido jiems įgyti jau solidoką šešių taškų pranašumą. Tuomet „Grizlių“ puolimas atsigavo ir gynyba šiek tiek pagerėjo, kas leido jiems išlyginti pajėgumą ir kėlinuką užbaigti per daug nepaleidus varžovų į priekį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:25. Antrajame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė. Kėlinuką šeimininkai pradėjo begale netaiklių metimų ir klaidų, kas jiems kišo koją ir taip jie leido „Laipsnių“ ekipai įgyti jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos vėl keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau vienu žingsniu priekyje buvo svečių ekipa, kuri vis po truputį didino savo atotrūkį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:45.

Trečiajame kėlinyje įvyko kažkas neįtikėtino. Sužaidus dvi minutes, komandas skyrė 16-a taškų ir tai buvo paskutiniai „Laipsnių“ ekipos pelnyti taškai per šį ketvirtį. Per likusias aštuonias minutes trečiojo kėlinio, taškus rinko tik „Grizlių“ ekipa. Svečių ekipai krepšys užsirišo visiškai, o tuo pačiu ir pasipylė klaidos, kurios leido „Grizliams“ dažniau užbėgti į greitą puolimą ir tokiu būdu pelnyti lengvus taškus. Galiausiai, kėlinį aikštelės šeimininkai užbaigė pelnydami net 20-imt taškų paeiliui bei persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 53:49. Lemiamo ketvirčio pradžioje, po taiklaus dvitaškio, aikštelės šeimininkų pranašumas siekė šešis taškus, bet tuomet atsigavimo ženklus pradėjo rodyti svečių ekipa ir matėsi jų pranašumas. Jie nedideliais žingsniais mažino atsilikimą ir galiausiai išlygino rezultatą, likus žaisti šešias minutes. Tuomet į duobę krito „Grizlių“ ekipa ir per likusį rungtynių laiką sugebėjo sukrapštyti vos tris taškus. Šia varžovų problema pasinaudojo „Laipsnių“ ekipa ir netrukus persvėrė rezultatą ir didino iki saugaus pranašumo. Galiausiai, svečių ekipa iškovojo pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 64:74.

Grizliai: Vaidotas Gadliauskas – 28 tšk., Mantas Valatkevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Audrius Butkus – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Laipsniai: Marius Liepa – 31 tšk. (6 išpr. praž.), Artūras Jankevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Mantautas Patašius – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Banga“ su kaupu atsirevanšavo „Grizliams“ (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą. (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Laipsniai“ ir toliau stebina, šį kartą jų auka tapo „Hidraulinės Sistemos“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)„Laipsnių“ puolimo banga pervažiavo „KMAIK“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:47 val.)Pratęsimą išplėšę SK „Neveronys“, po permainingos kovos krito prieš Martyno Valaičio vedamus „Grizlius“ (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:47 val.)Rungtynes geriau pradėję „Laipsniai“ po ilgosios pertraukos neatlaikė varžovų tempo ir krito prieš „Kėdainius“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:08 val.) Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)