ASU vs Laipsniai (78:86)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“

2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 22:37 val., peržiūros: 1443

Ketvirtadienį, lapkričio 17 dieną, Aleksandro Stulginskio universitete sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „ASU“ (1-2) bei svečių „Laipsniai“ (4-0) krepšininkų. Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę svečiai šventė nelengvą pergalę.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „ASU“ krepšininkai įgyjo nedidelį pranašumą prieš varžovus. Įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai atsitiesė ir išlygino rezultatą 21:21. Kėlinio pabaigoje „Laipsniai“ M. Patašiaus ir M. Liepos duetas leido įgyti pranašumą, o pirmasis kėlynis baigėsi rezultatu 21:26.

M.Patašius ir toliau laužė „ASU“ krepšininkų gynybą, o įpusėjus antrajam ketvirčiui svečių pranašumas jau buvo 31:40. Kėlinio antroje pusėje „Laipsniai“ išsaugojo įgytą pranašumą ir neleido šeimininkams priartėti - pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 33:48.

Antroje rungtynių pusėje ir toliau dominavo „Laipsniai“ krepšininkai, kurie po puikaus M. Liepos žaidimo pirmavo 41:56. Kėlinio antroje pusėje „ASU“ komanda pradėjo sėkmingai atakuoti svečių krepšį ir sumažino pranašumą iki 5 taškų, bet kėlinio pabaiga buvo sėkmingesnė „Laipsniai“ komandai, kuri po trijų kėlinių pirmavo 55:64.

Ketvirtajame kėlinyje nebuvo viskas aišku, šeimininkai stengėsi sumažinti pranašumą ir pirmoje kėlinio pusėje buvo sumažinę pranašumą iki 5 taškų. „Laipsniai“ komanda paprašė minutinės pertraukėlės ir sustygavo savo žaidimą, o įpusėjus kėliniui po sėkmingo M. Patašiaus pasirodymo jau turėjo dviženklį pranašumą. Rungtynių nugalėtojas buvo jau aiškus likus 2 minutėm iki varžybų pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 78:86

„Laipsniai“ komandos treneris Artūras Jankevičius: nesakyčiau, kad buvo geras žaidimas, buvo labai daug vaikiškų klaidų, šeimininkai primėtė savo žaidimą, bet mes turime porą lyderių, kurie padėjo mums iškovoti šią sunkią pergalę“.

ASU: Marius Trumpickas – 24 tšk.(10 atk. kam.), Arnas Balys – 23 tšk., Vaidotas Levanauskas – 15 tšk.(10 atk. kam.).

Laipsniai: Mantautas Patašius – 33 tšk. (21 atk. kam.), Mantas Liepa – 27 tšk.(5 rezult. perd.), Artūras Jankevičius – 11 tšk.,(8 atk. kam.).

Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 15:06 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)Rungtynes geriau pradėję „Laipsniai“ po ilgosios pertraukos neatlaikė varžovų tempo ir krito prieš „Kėdainius“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:08 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)