Vilkai vs Laipsniai (60:106)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“

2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 21:31 val., peržiūros: 1606

Sekmadienį S. Lozoraičio pagrindinė mokyklos porto salėje įvyko C lygos „Top Sport “ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Vilkai“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Laipsniai“ .

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 6:6), tačiau pirmieji su gynyba susitvarkė „Laipsniai“, kurie surengė sėkmingą atkarpą 12:0 ( 6:18). „Vilkams“ pavyko apstabdyti M.Liepą ir sušvelninti skirtumą, bet kėlinuko pabaigoje svečiai surengė keletą greitų atakų ir atstatė dviženklį pranašumą – 12:25.

Antrame kėlinyje „Laipsniai“ toliau tęsė sėkmingą atkarpą prieš varžovus ir su kiekviena ataka pranašumas tik didėjo ( 15:37). „Vilkams“ pavyko susitvarkyti su puolimu, kur pradėjo rinkti taškus, tačiau to buvo maža, kad skirtumas mažėtų. Likus žaisti dvi minutes „Laipsniai“ vėl sužaidė sėkmingiau kėlinuko pabaigą – 21:46.

Po ilgosios pertraukos „Laipsniai“ pradėjo naudoti zoninį spaudimą, kur tai davė vaisių ir pranašumas tik augo. Marius Liepa toliau žaidė nesustabdomai ir po tritaškio metimo komandas skyrė jau 40 taškų ( 26:66). Mindaugo Aleknos pastangomis „Vilkams“ pavyko sušvelninti skirtumą, bet sveičiai greitai perėmė iniciatyvą į savas rankas ir atstatė pranašumą – 37:79.

Ketvirtame kėlinyje „Vilkai“ įjungė aukštesnę pavarą, kur sugebėjo pasipriešinti varžovams ir neleisti jiems didinti pranašumo (47:86). Vis dėlto, „Laipsniai“ toliau nestabdė apsukų, kur surengė greitų atakų ir padidino pranašumą iki rekordinio – 51 taško ( 50:101). Rungtynių pabaigoje „Vilkai“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir apšvelnino skirtumą, tačiau to buvo maža. „Laipsniai“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu –60:106

Vilkai: Mindaugas Alekna – 13 tšk., Benas Narbutas – 12 tšk., Donatas Rumšys – 10 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 48 tšk. (5 rezult. perd.), Aurimas Jurkšaitis – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Čeida – 13 tšk., Rokas Žalys – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)Ketvirtą kėlinuką užtikrintai sužaidę „Grizliai“ susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:40 val.) Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 15:06 val.)BC „Boom“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)Galingai sužaistas antrasis kėlinys „Kauno Rami“ komandai garantavo pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:43 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)BK „Centre – 2“ rungtynių pabaigoje susidorojo su „Vilkais“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:34 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:27 val.)