Ragai vs Nebajeris (62:79)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Nebajeris“ atsirevanšavo „Ragams“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 16:50 val., peržiūros: 1302

Balandžio 3-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažosios taurės antrosios ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių „Ragų“ ir svečių vaidmenyje buvusių „Nebajerio“ krepšininkų. Pirmąją tarpusavio akistatą rezultatu 52:41 laimėjo „Ragai“.

Susitikimo pradžioje vyko ganėtinai chaotiškas žaidimas. Komandos tarsi lenktyniavo aikštėje, stengėsi žaisti greitai ir tai privedė prie to, jog broko netrūko. Kalbant apie pačią kėlinio eigą, aikštėje vyko atkakli ir permaininga kova, o rezultatyvumo kreivė augo ne itin sparčiai. Pirmoje dvikovos dalyje abi ekipos pasidžiaugė persvara savo pusėje, tačiau paskutines kelias minutes „Ragai“ taškų nepelnė, o tuo pasinaudojęs „Nebajeris“ ketvirtį baigė 6 taškais be atsako ir po pirmųjų 10 minučių 2 taškų atotrūkis buvo svečių rankose – 9:11.

Antrąjį kėlinį „Ragai“ pradėjo 4 taškais iš eilės ir tokiu būdu perėmė šturvalą (13:11), o netrukus A.Račickas padidino atstumą iki 3 taškų (15:12). Vis dėlto, ilgainiui „Nebajeris“ perėmė iniciatyvą ir tiksliu žaidimu pakreipė įvykius sau naudinga linkme. A.Zadorožnyj vadovaujama komanda iniciavo spurtą 0:9 ir nutolo didžiausiu iki šiol turėtu 6 taškų skirtumu (15:21). Nors kurį laiką aikštelės šeimininkai neleido deficitui dar labiau išaugti ir laikėsi arti, bet antroje ketvirčio pusėje įsisiūbavęs „Nebajeris“ ganėtinai lenvai draskė oponentų gynybą, porą kartų driokstelėjo iš toli ir po M.Krūvelio tritaškio „Ragų“ nuostoliai pasiekė 12 taškų ribą (24:36). Paskutinėmis pirmosios rungtynių pusės akimirkomis sėkmingas V.Žukausko žaidimas puolime padėjo „Ragams“ suapvalinti deficitą iki 10 taškų ir įpusėjus mačui rezultatas buvo 28:38.

Po didžiosios pertraukos „Ragai“ braukė atsilikimą iki vienženklio (32:40), bet tuomet sužibo T.Čiuplio žvaigždė. Šis gynėjas surinko 7 taškus ir pradėjo dar vieną savo komandos spurtą 3:11, po kurio aikštelės šeimininkų deficitas šoktelėjo jau iki 16 taškų (35:51). Nors „Ragai“ ir neatrodę nuleidę rankas, tačiau šiai ekipai trūko smulkmenų, tikslumo ir sėkmės. Tuo tarpu užsivedęs „Nebajeris“ susikrauto bagažo nebarstė, išlaikė solidų atstumą iki pat trečiojo kėlinio pabaigos ir prieš paskutinę dvikovos dalį išsaugojo 16 taškų persvarą – 39:55.

Ketvirtojo ketvirčio starte „Nebajerio“ atotrūkis pasiekė 20 taškų ribą (39:59) ir tiksintis laikas bei augantis deficitas po truputį žudė „Ragų“ viltis atsitiesti. Aikštės šeimininkų problemos pasiekė dugną po M.Ežerskio ir R,Petrolio taiklių metimų, po kurių „Nebajeris“ įgijo rekordinę persvarą šiame mače (42:64). Ant prarajos krašto atsidūrę „Ragai“ dar pamėgino sukurti stebuklą ir išsikapanoti iš gilios duobės. M.Balkaus, V.Žukausko ir A.Račicko trijulė pildė savo komandos taškų kraitį, o keli sėkmingi epizodai gynyboje padėjo A.Alionio kariaunai braukti nuostolius iki 12 taškų (58:70). Visgi prikelti intrigos „Nebajeris“ neleido ir susitikimo finiše įtvirtino saldų revanšą rezultatu 62:79.

Artūras Zadorožnyj („Nebajeris“):

Saldus revanšas, kuris padėjo išsaugoti viltis pratęsti sezoną ir galbūt pakovoti dėl medalių. Kas leido jį pasiekti?

„Be jokios abejonės viena pagrindinių priežasčių buvo ta, kad puolimas šiandien nešlubavo, lyginant su pirmomis rungtynėmis. Anose rungtynėse praktiškai laisvi nesumetėm metimų iš po krepšio. Su žaidėjais pakalbėjome apie tai, kad reikia atsakingiau žiūrėti į kiekvieną kamuolį, į kiekvieną perdavimą, į kiekvieną atkovotą kamuolį, į kiekviena atsitvėrimą. Matyt tai šiandien suveikė.“

„Ragų“ atstovas po susitikimo netryško noru komentuoti pralaimėjimą.

„Nebajerį“ į pergalę vedė M.Krūvelis (16 tšk., 5 rez. p.), M.Ežerskis (15 tšk., 6 išpr. pr.), T.Čiuplys (13 tšk.), R.Petrolis (10 tšk., 11 atk. k., 6 per. k.), R.Sadauskas (8 tšk.), A.Motužis (8 tšk.), K.Žilinskas (6 tšk.) ir V.Čiuplys (3 tšk.).

„Ragų“ gretose pasižymėjo V.Žukauskas (17 tšk., 5 išpr. pr.), A.Račickas (16 tšk., 9 atk. k., 2 bl., 5 išpr. pr.), M.Balkus (10 tšk., 10 atk. k., 5 išpr. pr.), D.Želvys (10 tšk., 7 atk. k., 5 išpr. pr.), M.Kazikaitis (4 tšk., 6 atk. k.), M.Tinginys (3 tšk.) ir T.Guogas (2 tšk.).

Lemiamos serijos rungtynėse vyks balandžio 10-ąją dieną, sekmadienį, 18:00 val., V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje. Šios poros nugalėtojas susitiks su „Šilainių“ ir A.S.K. „Persvaros“ poros nugalėtoju.

„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:15 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Emocingose rungtynėse „Nebajeris“ įveikė „Ragus“ ir pateko į pusfinalį (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„Komandos X“ penketui pavyko įveikti „Ragų“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 21:56 val.)Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Po ilgosios pertraukos sušlubavęs „Nebajeris“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)„Ragai“ aštuntfinalio seriją pradėjo įtikinama pergale (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 11:10 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)