Hermis vs Team Five (83:55)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 11:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“

2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 19:44 val., peržiūros: 1827

Sekmadienį, spalio 23 dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Hermio“ bei svečių „Team Five“. Tai buvo pirmosios rungtynės abejoms komandoms šiame sezone. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir turėjo pranašumą savo rankose. Visgi, nuo antrojo kėlinio pradėjo ryškėti „Hermio“ pranašumas, o ketvirtasis kėlinys sudėliojo visus taškus ant „i“ bei šeimininkai savąjį sezoną pradėjo pergale.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo „Team Five“ ekipa, kuri atidarė savo taškų kraitį, o sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes, pirmavo 1:8. Tačiau tuomet septynis taškus paeiliui savo komandai pelnė T.Skardžius bei taip priartino „Hermį“ prie savo varžovų. Vėliau šeimininkai net buvo persvėrę rezultatą, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečiai turėjo trijų taškų pranašumą – 15:18. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau vėlgi pradėjo „Team Five“ ekipa, o po J. Fiodorovičiaus tritaškio, komandas jau skyrė dešimt taškų. Tačiau tuomet per dvi minutes „Hermio“ ekipa pelnė devynis taškus be atsako ir iškart sumažino atsilikimą iki minimumo. Tuomet T. Skardžiaus ir S. Pažėros vedini šeimininkai surengė savąjį spurtą ir netrukus jau patys turėjo devynių taškų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje vėl kiek geriau pasisekė svečiams, kurie šiek tiek apkarpė deficitą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:37.

Trečiasis ketvirtis nebuvo itin rezultatyvus, o šįkart ketvirtį kiek geriau pradėjo „Hermio“ ekipa, kuri įgijo dviženklį atotrūkį. Tačiau greitai svečiai kelis kartus sėkmingai užpuolė varžovų krepšį ir skirtumą sumažino iki penkių taškų. Tačiau tuomet jie krito į šiokią tokią duobę, o tuo kaip mat pasinaudojo šeimininkai bei pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų. Sužaidus tris kėlinukus, komandas skyrė dviženklis skirtumas – 61:49. Lemiamas ketvirtis buvo košmariškas svečių ekipai. Jie per šį kėlinį tesukrapštė vos šešis taškus, o tai į naudą išėjo tik „Hermiui“. Jie apsigynę nevengdavo pabėgti į greitas atakas ir taisyti savo metimus antru bandymu. Būtent kova po krepšiais leido šeimininkams dominuoti ketvirtajame kėlinyje bei susikrauti jau triuškinamą pranašumą. „Hermio“ ekipa galiausiai iškovojo pergalę be didesnio vargo bei taip savo sezoną pradėjo pergale. Galutinis rungtynių rezultatas 83:55.

R.Puikys („Hermis“):
„Žaidėm ryte, atsikelti visiems buvo sunku. Sekmadienis – po savaitgalio, galbūt vyrai buvo kažkur išlėkę. Bet šiaip, rungtynių pradžioje buvom šiek tiek mieguisti, o po ilgosios pertraukos atsigavom, pradėjom pataikyti ir laimėjom. Čia turėjom laimėt.“

Hermis: Tomas Skardžius – 31 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Saimonas Pažėra – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Gintaras Žilinskas – 9 tšk. (18 atk. kam.)

Team Five: Arvydas Ivanauskas – 20 tšk., Donatas Bartkus – 8 tšk., Valdas Vilkuotis – 8 tšk.

KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)„Hermis“ nepasinaudojo proga ir nusileido „Compensa“ penketukui (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 14:55 val.)Prieš „Hermio“ tritaškius neatsilaikė „Baltic Transline“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:27 val.)Dviženklę persvarą išsvaistę „Kėdainiai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „Hermį“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:57 val.)