KK „Garliava“ vs Team Five (68:42)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 21:47 val., peržiūros: 1907

Gruodžio 12 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „Garliava“ priemė svečius „Team Five“ komandą. „Garliava“ buvo iškovoję tris pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Team Five“ sąskaitoje buvo septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje geriau žaidė „Garliava“, kuri pelnė pirmus septynis taškus be atsako (7:0). Prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė „Team Five“ (7:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei šeimininkai turėjo penkių taškų pranašumą (9:5). Vėliau jie pelnė aštuonis taškus be atsako (17:4). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 11 taškų (21:10).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „Team Five“ tritaškiu (21:13). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė devyni taškai (26:17). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Garliava“ (31:17). Paskutinėmis pirmos rungtynių pusės minutėmis komandos žaidė lygiai ir išėjo ilsėtis į pertrauką esant rezultatui 37:23.

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu svečių tritaškiu (37:26). Į tai „Garliava“ atsakė keturiais taškais be atsako (41:26). Sužaidus keturias minutes „Team Five“ paprašė minutės pertraukėlės (41:26). Po jos svečiai pelnė paskutinius taškus šiame kėlinyje (41:28). Antroje ketvirčio pusėje „Garliava“ didino persvarą, kuri sužaidus 30 minučių buvo 17 taškų (55:28).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (57:30). Ketvirtą minutę „Garliavos“ persvara padidėjo iki 26 taškų (60:34). Po „Team Five“ minutės pertraukėlės svečiai įmetė du tritaškius (60:40). Per likusį laiką geriau žaidė „Garliava“, kuriai pavyko padidinti persvarą iki 26 taškų (68:42).

„Garliavos“ treneris A. Macijauskas: „Džiaugiamės, kad laimėjome. Kai kurie žaidėjai norėjo į Didžiąją taurę, bet paskutinės rungtynės parodė, kad prieš vidutinę komandą pralaimėjome, nors žaidėme penkiese ar šešiese tas rungtynes. Dėl to norėjome žaisti Mažojoje taurėje tam, kad galėtų visi pažaisti. Ir tie, kurie mažiau žaidė. Kelsime sau aukščiausius tikslus, bet jei norime būti prizinėse vietose tokius varžovus turime kaip sakant pusryčiams valgyti :).“

KK „Garliava“: Vytautas Bereiša – 17 tšk., Žydrūnas Kaminskis – 15 tšk., Marius Satkevičius – 14 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Gytis Jankauskas – 10 tšk.

Team Five: Julius Fiodorovičius – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Bartkus – 10 tšk. (10 atk. kam.), Valdas Vilkuotis – 7 tšk.

KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)KK“13“ po nesunkios kovos įveikė „Tema Five“ ekipą. (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 23:41 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Garliava“ antrą kartą įveikė „Hermį“ ir žengė į aštunfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 22:40 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:05 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Garliava“ nesunkiai įveikė „Hermį“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)