Hermis vs Kėdainiai (84:85)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Dviženklę persvarą išsvaistę „Kėdainiai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „Hermį“

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 20:57 val., peržiūros: 1717

Sekmadienį, gruodžio 4- ąją dieną, Garliavos A. Mitkaus pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „TopSport“, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Hermio“ ir svečių iš „Kėdainių“ komandos. Rungtynes abi komandos pradėjo didele sparta ir rezultatyviu žaidimu, o įpusėjus kėlinukui po R. Petrausko tritaškio „Hermio“ krepšininkai turėjo 5 taškų persvarą – 14:9. Antroje kėlinuko pusėje svečiai perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas ir netrukus išlygino rezultatą, o gerai sužaista paskutinė minutė leido jiems po pirmojo kėlinuko turėti 4 taškų persvarą – 22:26.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai ir toliau nerado būdų kaip pelnyti taškus, o svečiai puolime nemažino apsukų ir per porą minučių įgijo dviženklę persvarą (22:32). Tačiau tada sustojo ir „Kėdainių“ puolimas. „Hermio“ krešininkai per 7 minutes pelnė tik 6 taškus, o iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes komandas skyrė 16 taškų. Šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi M.Kudirka pataikęs du tritaškius paeiliui ir jo dėka svečių persvara prieš ilgąją pertrauką ištirpo iki 10 taškų – 36:46.

Po pertraukos E. Stankaus vedami kėdainiškiai išlaikė dviženklę persvarą, bet šeimininkai po truputį mažino varžovų persvarą, o sužaidus keturias minutes jau kvėpavo svečiams į nugarą – 47:50. „Kėdainių“ komanda paprašė minutės pertraukėlės, kuri davė savo vaisių – svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą 0:9 ir susigrąžino dviženklę persvarą (49:59). Likusį laiką komandos žaidė banguotai, bet svečiams pavyko išlaikyti apčiuopiamą 8 taškų persvarą iki kėlinio pabaigos 57:65.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo „Kėdainių“ problemomis. Dėl pražangų limito aikštelę palikti turėjo jų lyderis E.Stankus. „Hermio“ krepšininkai pajuto kraujo skonį ir pradėję žaisti greitesnį žaidimą ėmė mažinti savo deficitą, o G.Žilinskas pataikė dvitaškį su pražangą ir realizavęs baudos metimą išlygino rezultatą – 70:70. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti tris minutes šeimininkai trūktelėjo į priekį ir po ilgo laiko turėjo 2 taškų pranašumą,o likus žaisti 49 sekundes „Hermio“ pranašumas buvo 3 taškai – 81:78. Bet tada šeimininkai neapsigynė nuo varžovų išpuolio, maža to jie suklydo rengdami savo ataką ir po „Kėdainių“ spurto 0:6 šeimininkai turėjo 3 taškų deficitą. Likus žaisti 6 sekundes pražangą atakuojant iš toli išprovokavo M.Kudirka ir taikliais baudos metimais galėjo išlyginti rezultatą, bet jo ranka sudrebėjo ir jis pataikė tik 2 metimus iš trijų, per likusį laiką komandos taškų nepelnė ir „Kėdainiai“ šventė dramatišką pergalę rezultatu 84:85.

Po rungtynių „Kėdainių“ treneris K.Zinkus kalbėjo: „Pirmoje rungtynių pusėje atrodėme tikrai gerai: bėgome į greitą puolimą, neblogai pataikėme, aktyviai gynėmės. Šiandien daugumai žaidėjų, tai buvo jau antrosios rungtynėse, tai jaučiamas nuovargis, žmonių trūkumas. Šeimininkai antroje rungynių pusėje pagavo savo bangą, atlošė 16 taškų, bet džiaugiamės, kad rungtynių pabaigoje sužaidėme geriau ir pavyko iškovoti pergalę“

Hermis: Mantas Kudirka – 31 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Gintaras Žilinskas – 21 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Saimonas Pažėra – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Kėdainiai: Audrius Lukauskas – 22 tšk. (15 atk. kam., 10 išpr. praž.), Einoras Stankus – 22 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Dilys – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 10 tšk.

„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Garliava“ nesunkiai įveikė „Hermį“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:44 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą. (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)