ASU vs Randeris (76:61)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU antroje rungtynių pusėje parklupdė Randeris komandą

2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 22:41 val., peržiūros: 1060

ASU universiteto sporto salėje šį ketvirtadienio vakarą vietinis jaunimas priėmė svečius komandą pavadinimu Randeris. Turnyrinės lentelės viduryje įsitaisę svečiai pergalės atveju vis dar turėjo ambicijų pakovoti dėl aukštesnės vietos grupėje, tuo tarpu ASU vaikinai pergalės atveju vis dar turėtų šansą pakilti iš priešpaskutinės lentelės vietos. Rungtynes sėkmingiau pradėjo ASU vaikinai kurie po G.Šiušė dvitaškio ir taiklios baudos pirmavo 3:0. Svečiai ilgai nesnūduriavo ir atsakę atkarpa 9-0 greitai išsiveržė į priekį. Vėliau žaidimas visiškai išsilygino, o besibaigiant pirmajam ketvirčiui ir suklydus, bei prasižengus L.Steponavičius šeimininkų vienas lyderių G.Šiušė taiklia bauda atstatė pusiausvyrą 21:21.Antrajame ketvirtyje toliau vyko kova taškas į tašką, ASU vaikinai gelbėjosi tolimais metimais kurių šiame šiame ketvirtyje pataikė 4, tuo tarpu svečių gretose 6 paskutinius komandos kėlinio taškus pelnęs V.Narbutas sušvelnino skirtumą iki minimumo ir po dviejų kėlinių 39:38 priekyje šeimininkai.

Antoje rungtynių dalyje ir toliau scenarijus nesikeitė, o pergalės norėjo tiek vieni, tiek kiti. ASU komanda žaidė labai komandinį krepšinį ir taškus pelnė vis skirtingi aikštėje pasirodantys krepšininkai, tuo tarpu Randeris komandą į priekį vedė L.Steponavičius, ėmęsis iniciatyvos komandai sunkiausiu momentu. Būtent jo pastangomis svečiai vėl išsiveržė į priekį, tačiau kėlinio pabaigą kiek sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir po 3 kėlinių skirtumas išliko toks pats 51:50 ASU naudai. Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo visiškai netikėtas lūžis rungtynėse. ASU vaikinai per 2 minutes įmetė 11 taškų ir pratęsę atkarpą iki 15-0 įgijo dar neregėtą 12 taškų pranašumą. Ir toliau sėkmingai puolime darbavosi V.Levanauskas, kurio vedini šeimininkai vienu metu pranašumą padidino net iki 17 taškų atžymos. Likusios 2,5 min tebuvo tik formalumas, svečiai kiek aptirpdė skirtumą, tačiau užtikrintą pergalę rungtynių pabaigoje šventė ASU 76:61.

Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Randerio“ pergalė (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:30 val.)ASU rungtynių pabaigoje teko pripažinti BC „Ambi“&Alaina pranašumą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:58 val.)„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų kovoje stipresnis buvo „Randeris“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:55 val.)ASU neišlaikė penkiese susirinkusių „Ragai“ išbandymo (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)Rungtynių pradžioje snaudusi Advokatų kontora „Konsus“ po ilgosios pertraukos lengvai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:53 val.)