KK „Garliava“ vs ASU (86:68)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 23:33 val., peržiūros: 1557

Kovo 1 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „Garliava“ priemė svečius „ASU“. „Garliava“ buvo iškovoję devynias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „ASU“ sąskaitoje buvo šešios pergalės ir dešimt pralaimėjimų.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „ASU“, bet „Garliava“ į tai atsakė trim taikliais metimais (6:2). Šeštą minutę „Garliavos“ persvara padidėjo iki aštuonių taškų (16:8). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas dešimt minučių komandas skyrė šeši taškai (26:20).

Trečią antro kėlinio minutę komandas vis dar skyrė šeši taškai (30:24). Taikliais tolimais metimais „ASU“ bandė vytis varžovus. Likus dviem su puse minutės iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik vienas taškas, o minutės pertraukėlės paprašė „Garliava“ (38:37). Po jos šeimininkai žaidė geriau, pelnė šešis taškus be atsako ir padidino persvarą iki septynių taškų (44:37).

Trečias kėlinys prasidėjo šeimininkų dvitaškiu, o netrukus į tai „ASU“ atsakė taikliu tolimu metimu (46:40). Ketvirtą minutę komandas skyrė penki taškai (49:44). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Garliava“ (55:44). Vėliau šeimininkų persvara toliau augo. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 17 taškų (65:48). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „ASU“ ir sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų (69:57).

„​Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. „Garliavos“ persvara pamažu augo, o septintą minutę komandas skyrė 20 taškų (80:60). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. „Garliava“ iškovojo pergalę rezultatu 86:68. „Garliava“ pasiekė dešimtą pergalę, o „ASU“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

„Garliavos“ treneris Andrius Macijauskas: „Šiandien buvo vienos iš tų rungtynių, kai džiaugiausi komandos puolimu. Nors kai zona atsistojome gintis buvo baisiau negu baisu, bet šiaip iš puolimo pusės buvo judėjimas, buvo laiku ir vietoj statomos užtvaros. Komanda gerai išnaudojo aikštelės erdvę, kamuolio matymas buvo neblogas. Štampavom taškas po tašką, nors ir varžovai pataikė tritaškius, bet neatlaikė mūsų pasirinkto tempo ir iškovojome pelnytą pergalę.“

KK „Garliava“: Saulius Pakalniškis – 29 tšk., Tomas Vitkevičius – 13 tšk. (12 atk. kam.), Artūras Kaminskas – 13 tšk.

ASU: Arnas Bulys – 14 tšk., Giedrius Šreiberis – 13 tšk., Vaidotas Levanauskas – 12 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:05 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Garliava“ nesunkiai įveikė „Hermį“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)Tikslus A. Kaminsko tritaškis nutiesė kelią KK „Garliavai“ į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:21 val.)