Baltic Transline vs United ‒ „R2P Sport“ (79:100)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę

2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 23:17 val., peržiūros: 1785

Pirmadienį, lapkričio 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Baltic Transline“ ir svečių „United – R2P Sport“ ekipų. Pirmą kėlinį laimėję šeimininkai kiek išsiveržė į priekį, tačiau vėliau savo puolimo mašiną įjungę svečiai tiesiog nušlavė varžovus ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 79:100 (21:16, 13:29, 26:28, 19:27).

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėlia nuo tolimos distancijos pasižymėjęs A.Gedminas kiek atitolino savo komandą. Nepaisant to, pirmąjį ketvirtį geriau užbaigę aikštės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą bei įgijo penkių taškų atotrūkį. Antrojo ketvirčio pradžioje „Baltic Transline“ dar labiau atitrūko, tačiau čia pat susiėmę „United – R2P Sport“ ekipos žaidėjai spurtavo ir rezultatą išlygino. Ir toliau puolime greitai bei rezultatyviai žaidę svečiai galingai užbaigė pirmą rungtynių dalį bei įgijo vienuolikos taškų pranašumą. 34:45.

Po pertraukos ir toliau puikiai puolime žaidę svečiai vis didino atotrūkį. Pora kartų iš toli pasižymėjęs A.Keršis dar timptelėjo „Baltic Transline“ į priekį, tačiau ir toliau uraganinį puolimą demonstravę svečiai įgijo dvidešimties taškų persvarą. Vis tik, kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę aikštės šeimininkai deficitą sušvelnino iki trylikos taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje galingai startavę „United – R2P Sport“ žaidėjai susigrąžino solidų atotrūkį ir rungtynių atomazgoje įtvirtino pergalę rezultatu 79:100.

„Baltic Transline“: Tomas Viršilas – 35 tšk. (18 atk. kam., 6 išpr. praž.), Modestas Paršeliūnas – 16 tšk. (14 atk. kam.), Mantas Klupšas – 9 tšk.

„United ‒ R2P Sport“: Liutauras Lukošenkinas – 22 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 19 tšk., Linas Vėlavičius – 16 tšk., Ignas Jančiukas – 11 tšk.

Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)Priešnuodžių Andriaus Gedmino pataikymui neradęs BC „Gazuotas pienas“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pranašumą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:07 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)Trigubu M. Lukošenkino dubliu pažymėtose rungtynėse nesunki „United – R2P Sport“ pergalė prieš „ASU“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Aštuonis tritaškius pataikęs Andrius Gedminas atvedė „United ‒ Alta transportą“ į lengvą pergalę (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Grizliai“ parklupdė „United ‒ R2P Sport“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 10:16 val.)„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)