Hermis vs Baltic Transline (62:109)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 18:03 val., peržiūros: 1596

Sekmadienį, sausio 22 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio C lygos "Top Sport " pirmenybių rungtynės, tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Hermis“ (2-8) ekipos ir svečių „Baltic Transline“ (2-7).

Jau pirmajame kėlinuke „Baltic Transline“ krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą ir po taiklaus D. Kisieliaus dvitaškio pirmavo 5:15. Ir toliau sunkiai puolime „Hermio“ krepšininkai rinko taškus, o pasibaigus pirmajam kėlinukui atsilikinėjo 9:21.

Komandiškai žaidę svečiai ir toliau vis didino savo pranašumą. Įpusėjus antrajam ketvirčiui jų persvara jau buvo 17:37. „Hermio“ gretose tik S.Pažėra ir T.Skardžius kėlė problemas „Baltic Transline“ gynybai. Įpusėjus susitikimui 24:46 priekyje buvo svečiai.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. Labai greitai „Baltic Transline“ padidino savo pranašumą jau iki trisdešimties taškų 31:62. Antroje trečio kėlinuko pusėje svečių gretose žibėjo M.Klupšas ir D.Kisielius, o po jų metimų „Baltic Transline“ jau pirmavo 37:78.

Ketvirtajame kėlinuke pagaliau atsirišo krepšys „Hermio“ snaiperiams. Tritaškiais prapliupo A.Surgautas ir T.Skardžius, tačiau svečių greitos atakos, kurių dvi vainikavo M. Paršeliūno dėjimai, neleido šeimininkams priartėti. Galutinis rungtynių rezultatas 62:109 „Baltic Transline“ ekipos naudai.

Hermis: Saimonas Pažėra – 24 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aurelijus Surgautas – 18 tšk., Tomas Skardžius – 16 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Baltic Transline: Darius Kisielius – 22 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Viršilas – 21 tšk. (20 atk. kam., 12 rezult. perd.), Modestas Paršeliūnas – 21 tšk. (17 atk. kam.), Kęstutis Kaupas – 19 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Klupšas – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Return“ penketuku (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)Resmila.lt palaužė „Hermio“ ekipą. (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 01:13 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)KK“13“ po nervingos kovos palaužė „Hermio“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 14:02 val.)