BK Centre ‒ 2 vs Baltic Transline (69:75)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 26 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą.

2016 lapkričio 26 d., Šeštadienis, 16:33 val., peržiūros: 1416

Šeštadienį, lapkričio 26 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko C lygos, “Topsport” pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę BK “Centre” ir svečiuose žaidę “Baltic Transline” ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti BK “Centre” ekipai, kuri po pirmų dešimties minučių pirmavo rezultatu – (27:20). Antrame kėlinyje kiek geriau pavyko sužaisti “Baltic Transline” ekipai, kuriai pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų – (40:38). Trečiame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po trijų kėlinių pirmaujanti ekipa pasikeitė – (53:60). Ketvirtame kėlinyje komandos toliau žaidė taškas į tašką, rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidę svečiai šventė pergalę rezultatu – (69:75).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Baltic Transline" pelnytais 5 taškais iš eilės, vėliau sekė pirmieji 2 taškai BK "Centre" ekipos, po kurių sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo – (2:5). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai – (17:15). Antroje kėlinio dalyje svečiai papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (12:5) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (27:20).

Antrasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo BK "Centre" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes laimėti atkarpą – (7:3), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio – (34:23). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Baltic Transline" ekipai pavyko priartėti iki 5 taškų – (37:32). Antroje kėlinio dalyje svečiai dar labiau priartėjo ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (40:38)

Trečiasis kėlinys kiek netikėtai prasidėjo svečių laimėtu spurtu – (2:13), po kurio pirmaujanti ekipa pasikeitė – (42:51). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 5 taškai – (48:53). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, "Baltic Transline" išlaikė šiokią tokią persvarą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (53:60).

Ketvirtą kėlinį užtikrintai pradėjo BK "Centre" ekipa, kuriai pavyko sužaidus pirmas 4 minutes persverti rezultatą savo naudai – (65:62). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko laimėti mini spurtą – (0:8), po kurio pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė – (65:70). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir rungtynės baigėsi rezultatu – (69:75).

Po laimėtų rungtynių "Baltic Transline" ekipos treneris klabėjo: "Labai kibiai gynėsi, jauni, greiti, varžovai buvo. Mes visi beveik plius trisdešimt, kol pabėgome, kol pasivijome, vėliau sustojome, išnaudojome savo pranašumus, truputi protingiau sužaidėme ir laimėjome."

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 29 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Denis Malinauskas – 19 tšk., Michael Zurabashvili – 14 tšk.

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 25 tšk. (15 atk. kam.), Aivaras Keršis – 14 tšk. (11 atk. kam.), Darius Kisielius – 13 tšk., Tomas Viršilas – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.)

„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Return“ penketuku (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:57 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre-2“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 15:06 val.)Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:17 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)