ASU vs BC „Ambi“ & Alaina (62:65)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU rungtynių pabaigoje teko pripažinti BC „Ambi“&Alaina pranašumą

2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 22:00 val., peržiūros: 1354

Vasario 9-osios vakarą C lygos rungtynėse ASU vaikinai priėmė komandą BC „Ambi“&Alaina. Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes rezutatu 2:8 pirmavo svečiai. A.Bulys smeigė tritaškįir kiek aptipdė skirtumą tarp komandų. Du taiklūs V.Čypas dvitaškiai dar labiau didino svečių pranašumą, tačiau E. Surkio dvitaškis ir baudos metimas, o vėliau dar ir taiklus tritaškis sušvelnino rezultatą iki 12:17. Antrojo kėlinuko pradžioje 5 taškus pelnė A.Bulys, bet sužaidus 3 minutes prasidėjo varžovų žaidėjo T. Vaičio pasirodymas. Jis pelnė 8 taškus iš eilės ir skirtumas vėl tapo dviženklis 19:29.Asu tuomet rado naują lyderį 8 taškus iš eilės švystelėjo V.Levanauskas, o svečiai į tai atsakė lygiai tokia pat sėkminga 8 taškų V. Čypo atkarpa,o po dviejų kėlinių švieslentėje degė gan solidi svečių komandos persvara 25:39

A. Bulio, V. Levanausko ir E. Surkio pastangomis,šeimininkai pradėjo artėti trečiajame kėlinuke ir likus apie 2 minutes į rungtynes grįžo intriga 45:49 BC „Ambi“&Alaina naudai. Vis tik iki kėlinio pabaigos svečiai mėgino lipti iš netikėtos duobės ir atstatė kiek saugesnį 8 taškų pranašumą po 3 kėlinių. Ketvirtajame kėlinukevėl grįžo netaiklių metimų serijos ir komandoms vis sunkiau darėsi „įridenti“ kamuolį į krepšį. 4-6 taškų pranašumą išlaikė svečiai ir kai atrodė, kad rungtynės taip ramiai ir baigsis likus žaisti minutę taiklus A.Bulys tritaškis tirpdė pranašumą iki dviejų, o tuoj pat padaryta klaida pasinaudojęs G.Šreiberis lygino rezultatą. J. Povilaičio dvitaškis kiek apramino šeimininkų aistras, o po V. Čypo taiklios baudos likus 23 sekundes 62:65 priekyje svečiai. Likusią ataką šeimininkams pasisekė parengti neblogai, tačiau tiek A. Bulio tiek V. Levanausko tritaškiai skriejo pro šalį ir pergale galėjo džiaugtis BC „Ambi“&Alaina vyrai.

„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:21 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Resmila.lt“ antrose rungtynėse įveikė BC „Ambi“ & Alainą ir žengė į C lygos aštuntfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)Negausiom pajėgom susirinkusi „Akademija“ susitvarkė su BC „Ambi“ & Alaina (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:16 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)