KK „Garliava“ vs BC „Ambi“ & Alaina (65:57)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus

2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 1439

Kovo 8 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „Garliava“ priėmė svečius BC „Ambi & Alaina“.

Rungtynės prasidėjo netaikliais abiejų komandų metimais, nei vienai komandai nepavyko sėkmingai užpulti. Sužaidus daugiau nei pusę pirmojo kėlinio rezultatu 4:7 pirmavo BC „Ambi & Alaina“. Artėjant pirmajam kėliniui prie pabaigos svečiai turėjo 1 taško persvarą ir po pirmojo kėlinio pirmavo (10:11).

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė – svečiai sėkmingai užpuldavo šeimininkus, o sužaidus 16 minučių įgijo 9 taškų persvarą. „Garliava“ ekipa paprašė minutinės pertraukėlės ir tai davė vaisių – 24:21 jau pirmavo „Garliava“. Artėjant antrajam kėliniui į pabaigą šeimininkai ir toliau nemažino apsukų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 7 taškų persvarą.

Po ilgosios pertraukos žaidimas nesikeitė – ir toliau šeimininkai dominavo aikštelėje. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Garliava“ pasiekė rekordinę rungtynių persvarą (45:30), kuri leido ir toliau diktuoti varžybų tempą priešininkams. Prieš ketvirtą kėlinį svečiai turėjo 12 taškų deficitą (47:35).

Prasidėjus paskutiniam kėliniui šeimininkai neleido priartėti svečiams ir toliau išlaikė solidžią persvarą. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po taiklaus V. Čypo tolimo metimo komandas skyrė vos 5 taškai (60:55). Šeimininkai vėl paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios „Garliava“ padarė spurtą ir išsprendė visus reikalus, kuri komanda šiandien švęs pergalę. Rezultatu 65:57 laimėjo „Garliava“.

„KK Garliava“: Saulius Pakalniškis 15 tšk. (6 atk. kam. 4 rezult. perd.), Vytautas Bereiša 15 tšk., Irmantas Juodis 8 tšk., Marius Satkevičius 5 tšk.

„BC Ambi & Alaina“: Tomas Andrijonas 16 tšk. (8 atk. kam.), Vytautas Čypas 15 tšk., Tomas Vaičys 14 tšk., Julius Povilaitis 7 tšk.

„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:05 val.)ASU rungtynių pabaigoje teko pripažinti BC „Ambi“&Alaina pranašumą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)