BC „Ambi“ & Alaina vs Resmila.lt (41:62)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Resmila.lt“ antrose rungtynėse įveikė BC „Ambi“ & Alainą ir žengė į C lygos aštuntfinalį

2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 1166

Kovo 20 d., pirmadienį, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos antrosios šešioliktfinalio rungtynės tarp vietos BC „Ambi“ & Alaina ekipos ir svečių „Resmila.lt“. Pirmosios rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 51:51, tad serijos nugalėtojas sprendėsi būtent šiose rungtynėse.

Rungtynių pradžioje po V. Čypo tolimo metimo BC „Ambi“ & Alaina buvo priekyje 7:4. Visgi, „Resmila.lt“ labai greitai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir po taiklaus K. Aleksandravičiaus tritaškio jau pirmavo 9:13. Keturių taškų persvarą svečiams pavyko išlaikyti iki kėlinuko pabaigos, kurį laimėjo rezultatu 13:17.

Antrajame kėlinuke po R. Snieškaus keturių taškų paeiliui, BC „Ambi“ & Alaina išlygino rungtynių rezultatą 22:22. Tačiau tada du tritaškius įšovė D.Mockus ir įpusėjus susitikimui „Resmila.lt“ buvo priekyje 22:30.

Trečiajame kėlinuke svečiai spurtavo ir dar labiau padidino savo persvarą iki 25:40. Tačiau tada BC „Ambi“ & Alaina spurtavo 7:0 ir priartėjo iki 32:40. Visgi, po minutės pertraukėlės „Resmila.lt“ krepšininkai atgavo žaidimo ritmą ir vėl įgijo dviženklį pranašumą 34:46.

Ketvirtajame rungtynių kėlinuke svečiai dar labiau padidino savo pranašumą. Įpusėjus kėlinukui du taškus su pražanga pataikė R.Vaitasius ir po jo taiklaus baudos metimo „Resmila.lt“ jau pirmavo 38:58. Įgytą pranašumą svečiams pavyko išsaugoti iki pat rungtynių pabaigos, o galutinis rungtynių rezultatas 41:62 (13:17, 9:13, 12:16, 7:16) skelbė „Resmila.lt“ ekipos žingsnį į C lygos aštuntfinalį.

BC „Ambi“ & Alaina: Remigijus Snieškus – 12 tšk., Vytautas Čypas – 12 tšk., Tomas Andrijonas – 5 tšk. (11 atk. kam.)

Resmila.lt: Darius Mockus – 17 tšk., Martynas Šiukščius – 16 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 9 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)Resmila.lt ir BC „Ambi & Alaina“ po pirmojo susitiko lygybė (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:51 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Resmila.lt“ neturėjo didesnio vargo su „Return“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)Negausiom pajėgom susirinkusi „Akademija“ susitvarkė su BC „Ambi“ & Alaina (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:16 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)