Vilkai vs Sparta (85:76)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Chaotiškų rungtynių atomazgoje ‒ pirmoji „Vilkai“ komandos sezono pergalė

2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 22:01 val., peržiūros: 1043

Sausio 26 dieną, ketvirtadienį, įvyko „TOPsport“ C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Vilkai“ bei svečių statusą turėjusių – „Sparta“ komandų. Permainingoje dvikoje, antroje rungtynių dalyje šeimininkai sugebėjo įrodyti savo pranašumą ir iškovojo pirmąją sezono pergale rezultatu 85:76 (20:25; 18:15; 23:11; 24:25).

Komandos dvikovą pradėjo labai lygiai – laiminti komanda keitėsi ne vieną kartą, o sužaidus puse kėlinio „Sparta“ komanda turėjo minimalų pranašumą (13:14). Antroje pirmojo kėlinio pusėje svečiai visą laiką buvo priekyje, tačiau į bet kokį bandymą pabėgti, “Vilkai” greitai rasdavo atsakymą. Devintąją rungtynių minutę “Sparta” ekipa buvo įsiveržus į priekį aštuoniu tašku skirtumu, tačiau “Vilkai” ekipai prieš antrąjį kėlinį kiek pavyko sumažinti atsilikimą – 20:25.

Antroje kėlinio pradžioje „Sparta“ ekipa ir toliau pirmavo, tačiau varžovai jiems vis alsavo į nugaras. Sužaidus kiek daugiau nei puse rungtynių kėlinio, komandas teskyrė vos vienas taškelis (31:32). Vaizdas aikštelėje nesikeitė iki pat ilgosios pertraukos – „Sparta“ pirmavo vos vieno metimo persvara – 38:40.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje staiga pasikeitė – lyg antrą kvėpavimą įgavę „Vilkai“ kėlinį pradėjo spurtu 6-0, o savo komandą paskui save traukti ėmėsi B.Narbutas. Jo prasiveržimai draskė varžovų gynybą, o tai leido šeimininkams neženkliai pirmauti (26 min.,50:47). „Vilkai“ neketino sustoti ir M.Geštautas bei R.Kuncevičius pridėjo po tolimą metimą, o jau kitoje atakoje sėkmingai apsigynęs, tas pats R.Kuncevičius įmetė ir sudėtingą dvitaškį. Šeiminkai grėsmingai atritrūko (58:47). „Sparta“ ekipos paprašyta minutės pertrauklės norimo rezultato nedavė. Iki kėlinio pabaigos svečiams pavyko apkarpyti varžovų pranašumą vos vienu tašku – 61:51.

Lemiamame ketvirtyje aikštelėje ir toliau vyravo chaosas. Daugybė klaidų, daugybė greitų atakų. Tokiame žaidime „Vilkai“ ekipa jautėsi kiek geriau, nes vis sugebėdavo įmesti sudėtingus metimus. M. Aleknos bei B. Narbuto prasiveržimai ir toliau daužė bet kokias „Sparta“ komandos viltis „užsikabinti“ šiose rungtynėse. Iki vienženklio taškų skirtumo rezultatą svečiams pavyko sumažinti tik paskutinę rungtynių minutę, kuomet panaudotas spaudimas davė rezultatų. Vis dėl to, kažką pakeisti rungtynėse laiko buvo per mažai. „Vilkai“ iškovojo pirmąją sezono pergalę ir tryško puikiomis emocijomis perduodami linkėjimus mamoms. :)) Galutinis rungtynių rezultatas – 85:76.

Po rungtynių „Vilkai“ ekipos vyr. treneris Darijus Gudaitis neslėpė geros nuotaikos ir manė, jog pergalė lėmė jo komandos nusiteikimas:

Pirma pergalė, emocijos labai geros, net nežinau kas čia šiandien gavosi, gal tiesiog nusiteikimas geras buvo. Labai džiaugiames.

Tuo tarpu „Sparta“ ekipos vyr. treneris Šarūnas Sobolis teigė, jog jo komanda galbūt per daug priprato prie pralaimėjimų:

Per daug pripratom prie pralaimėjimų. Manau, kad tai ir yra pagrindinė priežastis. Manau galėjom (red. past. laimėti).

„Vilkai“: Benas Narbutas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Alekna – 18 tšk. (12 atk. kam.), Marius Geštautas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Donatas Rumšys – 10 tšk.

„Sparta“: Šarūnas Sobolis – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Tautvydas Krapikas – 15 tšk., Giedrius Prabulis – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

BK „Centre – 2“ rungtynių pabaigoje susidorojo su „Vilkais“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:34 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:38 val.)Galingai sužaistas antrasis kėlinys „Kauno Rami“ komandai garantavo pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:43 val.)„United ‒ „Alta transportas““ palieka „Vilkus“ be pergalių (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:13 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi „Sparta“ iškovojo pergalę (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 01:38 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:53 val.)