Kauno Rami vs Vilkai (96:61)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 23:22 val., peržiūros: 1553

Sekmadienį, gruodžio 18 dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp L pogrupio komandų – vietos „Kauno Rami“ bei svečių „Vilkų“. Jau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai spruko į priekį ir netrukus įgijo jau solidų pranašumą. „Vilkai“ pajėgūs priešintis varžovams buvo tik trečiajame kėlinyje, kurį sužaidė lygiai, o visus kitus kėlinius pralaimėjo dviženkliu taškų skirtumu, o tai ir atsispindėjo galutiniame rezultate.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pirmieji pelnė šešis taškus paeiliui, o vėliau įgijo jau ir devynių taškų atotrūkį. Tuomet, po sunkios pradžios, svečių ekipa sužaidė geresnę atkarpą ir pagaliau pradėjo sėkmingai atakuoti varžovų krepšį, kas leido jiems sumažinti atsilikimą iki keturių taškų. Visgi, netrukus „Kauno Rami“ susigrąžino devynių taškų pranašumą, o kiek vėliau komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:13. Antrajame kėlinyje svečių ekipa krito į dar didesnę duobę. Per pirmą kėlinio pusę jie sugebėjo pelnyti penkis taškus ir praleisti dešimt į savo krepšį. Tačiau tai nebuvo didžiausia jų bėda šiame ketvirtyje. Per likusį kėlinuko laiką „Vilkai“ sukrapštė vos du taškelius, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai, kurie nemažai taškų pelnė greitose atakose, ir spurtavo 11:2, tuo pačiu užbaigdami šiuo spurtu kėlinuką. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:20.

Trečiasis kėlinukas akivaizdžiai buvo geriausias svečių komandai. Jie vien per šį kėlinį pelnė praktiškai tiek pat taškų, kiek per pirmuosius du. Viso kėlinio metu komandos žaidė apylygiai ir skirtumas svyravo labai nežymiai. Taigi, skirtumas tarp komandų nepakito ir rezultatas po trijų kėlinukų buvo 64:39. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas ir tą suprato abi komandos. Jos per daug jau nesistengė gynyboje ir labiau atsipalaidavo, o tai leido abejoms ekipoms sužaisti rezultatyviausius savo kėlinius. Šio kėlinio metu „Kauno Rami“ ir vėl buvo pranašesnė už savo varžovus ir toliau didino savo atotrūkį. Galiausiai, aikštelės šeimininkai iškovojo labai lengvą pergalę ir galutinis rungtynių rezultatas buvo 96:61.

Kauno Rami: Emilis Mackevičius – 20 tšk., Kęstutis Aliukevičius – 18 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Gytis Mikėnas – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Aleksandras Sankauskas – 10 tšk.

Vilkai: Donatas Rumšys – 15 tšk., Benas Narbutas – 14 tšk., Saulius Kutka – 11 tšk., Remigijus Kuncevičius – 10 tšk.

„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)„United ‒ „Alta transportas““ palieka „Vilkus“ be pergalių (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:13 val.)„Kauno Rami“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 22:19 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:27 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)„ASU“ įtikinamai įveikė „Vilkus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Kauno Rami“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„Spartos“ septynetas „Vilkams“ šįkart buvo neįkandamas varžovas (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 01:37 val.)