Dentist Team vs Team Five (64:48)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ pasiekė užtikrintą pergalę

2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 1288

Lapkričio 29 dieną, 20:45 val., „Lapių“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „Team Five“ (svečiai). Gana nerezultatyviose rungtynėse intriga išsilaikė tik pirmojo kėlinuko metu, nes vėliau šeimininkams pavyko nutolti ir pasiekti dviženklį pranašumą Maždaug 10-16 taškų skirtumas tarp komandų išsilaikė iki pat susitikimo pabaigos, nors „Team Five“ nenuleido rankų ir bandė atsitiesti, tačiau „Dentist Team“ lemiamu metu nei kiek nepasimetė ir užtvirtino savo pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:48.

Nors rungtynių pradžioje komandos gana greitai apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau nuo to momento „Team Five“ komandos puolimas visiškai užsikirto, o kelis kartus iš toli pataikę šeimininkai pasiekė nedidelį pranašumą. Po minutinės pertraukėlės svečiams pavyko atsitiesti ir kurį laiką vyko vėl lygus žaidimas, tačiau antrame kėlinuke „Dentist Team“ dar kartą nutolo. Skirtumas tarp komandų siekė maždaug 10 taškų ribą, bet nerezultatyviose rungtynėse šis skirtumas atrodė tikrai solidžiai. Niekaip savojo puolimo nesugebandys išjudinti „Team Five“ krepšininkai po dviejų kėlinukų atsilikinėjo rezultatu 33:22.

Antroje susitikimo dalyje „Dentist Team“ sėkmingai išlaikė saugią distanciją ir net dar šiek tiek nutolo. Svečių komanda niekaip nesugebėjo atsitiesti, nors tam rezervų ir neturėjo, nes ant suolelio buvo vos vienas keitimas. Tiesa, šeimininkai taip pat buvo susirinkę negausiai, bet savo salėje jų žaidimas atrodė daug užtikrintesnis. Rungtynėms artėjant į pabaigą „Team Five“ dar pabandė atsitiesti ir keli tolimi metimai jų deficitą sumažino iki 8 taškelių, tačiau tai buvo viskas, netrukus „Dentist Team“ vėl padidino savo pranašumą iki jau įprastos 16 taškų ribos ir būtent tokiu skirtumu ir baigėsi rungtynės 64:48.

Dentist Team: Vaidotas Stalerūnas – 22 tšk. (13 atk. kam.), Karolis Matukaitis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Jegorovas – 11 tšk.

Team Five: Martynas Kaštalianovas – 11 tšk., Domantas Ladyga – 10 tšk., Donatas Bartkus – 9 tšk.

„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:27 val.)„Dentist Team“ apgynė namų sienas (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ kontroliavo rungtynių eigą ir pasiekė svarbią pergalę (2017 sausio 27 d., penktadienis, 23:07 val.)BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)„Team Five“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainiams“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:11 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Legionas“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:34 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)