Dentist Team vs Vilkai (68:45)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“

2017 vasario 21 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 1455

Vasario 21 dieną, 20:45 val., „Lapių“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „Vilkai“ (svečiai). Jau antrojo kėlinuko metu į priekį pabėgo ir dviženklį pranašumą pasiekė šeimininkai. Nors vienu metu atrodė, jog „Vilkams“ dar pavyks atsitiesti ir skirtumas buvo sumažėjęs vos iki 2 taškelių, tačiau rungtynių pabaigoje „Dentist Team“ finišavo labai galingai, padidino savo persvarą iki 20 taškų ir užtikrintai laimėjo rungtynes 68:45 (13:13, 19:10, 11:11, 25:11).

Susitikimo pradžioje 6 greitus taškus surinko svečiai, tačiau jų rezultatyvus žaidimas ties čia ir sustojo, o komanda taškų nesugebėjo pelnyti daugiau nei 5 minutes. Tuo pasinaudoję šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai, bet ir patys sunkiai rinko taškus. Po gana lygaus ir nerezultatyvaus pirmojo kėlinuko „Dentist Team“ pagaliau nutolo. Šeimininkų pranašumas augo gana greitai, bet čia labiausiai kalti buvo patys „Vilkai“, kurių puolimas šį vakarą visiškai nefunkcionavo. Jau antrojo kėlinuko metu „Dentist Team“ pranašumas šoktelėjo iki 10 taškų ribos, o prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai vis dar galėjo džiaugtis solidžia persvara 32:23.

Antroje rungtynių dalyje komandos kuriam laikui tarsi apsikeitė vaidmenimis, dabar „Dentist Team“ daugiau nei pusę kėlinuko nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję varžovai spėjo priartėti vos per vieną taiklų metimą – skirtumas tebuvo 2 taškai. Tačiau intriga išsilaikė tikrai labai trumpai, netrukus šeimininkai surengė labai galingą spurtą, o skirtumas žaibiškai vėl tapo dviženklis. „Vilkų“ komanda atrodė visiškai pasimetusi, žaidėjai nesutarė tarpusavyje ir galiausiai tai nulėmė itin prastą komandos atkarpą. „Dentist Team“ galingai finišavo, padidino savo pranašumą iki 20 taškų ribos ir laimėjo rungtynes rezultatu 68:45.

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 26 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Vaidotas Stalerūnas – 11 tšk., Donatas Stasaitis – 9 tšk. (11 atk. kam.)

Vilkai: Donatas Vozbinas – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Alekna – 10 tšk. (11 atk. kam.), Marius Geštautas – 10 tšk., Donatas Rumšys – 10 tšk.

„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:11 val.)„ASU“ įtikinamai įveikė „Vilkus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Dentist Team“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:34 val.)„Dentist Team“ apgynė namų sienas (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)BK „Centre – 2“ rungtynių pabaigoje susidorojo su „Vilkais“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:34 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ net 95 taškų skirtumu įveikė „Vilkus“ , kur pasiekė ne vieną lygos rekordą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 00:02 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)