Kauno švara vs SK „Mattas“ (86:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 25 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

SK „Mattas“ rungtynių gale palaužė „Kauno Švara“

2020 vasario 25 d., Antradienis, 21:47 val., peržiūros: 849

Trečiadieni, vasario 25 diena, „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko C lygos, A pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: „Kauno švara“ bei svečių- SK „Mattas“. Rungtynių galą geriau sužaidę svečiai, šventė sunkią pergalę, rezultatu: 86:91 (18:23, 22:17, 26:30, 20:21).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai bei kovingai. Abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. To pasekoje rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis- 18:23. Antrajame kėlinyje M.Jakštas žaidė gerą atkarpą puolime bei padėjo svečiams dar labiau didinti rezultatą, tačiau, V.Pavilionis atsakė taip pat geru -žaidimu puolime bei padėjo šeimininkams išlyginti rezultatą. Rezultatas po antrojo kėlinio- 40:40.

Trečiajame kėlinyje vyko įnirtinga kova. Nei viena komanda nenorėjo pasiduoti. Sk „Matas puikiai metė tritaškius (84%), kurių dėka svečiai po trijų kėlinių įsiveržė į priekį 4 taškais- 66:70. Ketvirtajame kėlinyje taip pat išliko apylygis žaidimas. „Kauno Švara“ įpusėjus ketvirtajam kėliniui išlygino rezultatą. Tačiau svečiai surengė spurtą (0:5) bei įsiveržė į priekį. Šios persvaros užteko kontroliuoti likusį rungtynių laiką bei švęsti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas: 86:91.

SK „Mattas“ trenerio Aurimo Dervinsko komentaras:

Varžovai stiprūs, gerai pataikė, tačiau geras M. Jakšto žaidimas bei mūsų kovingumas, leido iškovoti sunkią pergalę.

SK Mattas tik paskutinių sekundžių metu palaužė Kauno Švarą (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:58 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno švara“ (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:34 val.)„KSM 93“ atsirevanšavo „Kauno švarai“ su kaupu (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:48 val.)SK „Mattas“ lengvai pasivaiksčiojo prieš „Grande“ (105:45) (2019 spalio 29 d., antradienis, 09:48 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išsigelbėjo rungynėse prieš „Kauno švarą“ (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:35 val.)