Vilkai vs Kauno švara (60:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Vilkai“ nepasipriešino „Kauno švaros“ krepšininkams

2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 758

Pirmadienį, lapkričio 18 d., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Vilkai“ (1-3) ir „Kauno švara“ (3-2) ekipų.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygiu žaidimu ir tik antroje kėlinuko pusėje „Kauno švara“ nutolo – E.Bliuvas išrašė keturis blokus, du tritaškius pataikė V.Pavilionis ir svečiai pirmą kėlinuką laimėjo dviženkliu pranašumu 11:23.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Kauno švaros“ ekipos spurtu, kuris galima sakyti tęsėsi visą kėlinį, o po jo svečiai jau buvo nutolę 16:43.

Trečiajame kėlinuke R.Petraška keturiais tritaškiais iš eilės kirpo svečių pranašumą iki 32:49. Į tai „Kauno švaros“ krepšininkas V.Pavilionis iškart atsakė dviem taikliais tritaškiais, taip apramindamas aistras ir vėl leisdamas svečiams nutolti. Po trijų kėlinių – 40:67.

Ketvirtajame kėlinyje komandos keitėsi tiksliais tolimais šūviais, o rungtynių pabaigoje „Kauno švara“ sugebėjo dar labiau įtvirtinti savo persvarą. Galutinis susitikimo rezultatas 60:92 (11:23, 5:20, 24:24, 20:25).

„KSM 93“ atsirevanšavo „Kauno švarai“ su kaupu (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:34 val.)C lygos pirmenybėse: „Vilkai“ namuose įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 02:56 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)SK „Mattas“ rungtynių gale palaužė „Kauno Švara“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išsigelbėjo rungynėse prieš „Kauno švarą“ (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:35 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno švara“ (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Vilkai“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)