Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs Ariogala (74:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“

2019 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 1157

Ketvirtadienį, spalio 24 d., Jachtklubo sporto salėje susitiko C lygos C pogrupio ekipos – namuose žaidusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ir „Ariogala“.

Rungtynėse „Ariogala“ startavo trimis tiksliais M. Švelnio tritaškiais metimais, dar tris pridėjo jo komandos draugai, o svečiai po pirmo kėlinuko pirmavo 13:25.

Antrajame kėlinuke Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER labai greitai atsigavo po šalto dušo, patirto pirmajame kėlinuke, visiškai uždarė „Ariogalos“ puolimą, kas leido pasibaigus pirmajai rungtynų pusei šeimininkams jau pirmauti 35:31.

Trečiasis kėlinukas startavo dviem iš eilės šeimininkų krepšininko M. Čipo tolimais metimais, po kurių Asociacija „Krepšinio pasaulis“ jau įgijo dviženklę persvarą. Visgi, M. Švelnio vedini svečiai besibaigiant kėlinukui spurtavo ir persvėrė rungtynių rezultatą 55:56.

Lemiamas kėlinys klostėsi permainingai. Iš pradžių į priekį truktelėjo „Ariogala“, labai greitai šeimininkai perėmė iniciatyvą, turėjo savo dispozicijoje kelis taškų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos ir laimėjo šias rungtynes 74:69 (13:25, 22:6, 20:25, 19:13).

Atkakliose rungtynėse triumfavo „Asociacija „Krepšino pasaulis“ & EER“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:40 val.)Po atkaklios kovos „Ariogala“ įveikė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ekipą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:24 val.)Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)