KM „Žalgiris“ vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (77:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER

2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 21:29 val., peržiūros: 1056

Pirmadienio vakarą krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko C lygos reguliariojo sezono C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris“ su svečiais – Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER. Abi komandos šiame sezone dar nebuvo patyrusios pralaimėjimo kartėlio. Šios rungtynės žadėjo intrigą. Būtent tai ir išvydo susirinkę žiūrovai. Kova iki paskutinių sekundžių bei dramatiška aikštelės šeimininkų pergalė.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo ganėtinai apylygiu žaidimu. Komandos viena po kitos rengė sėkmingas atakas bei įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus – ​10:10. Vis dėl to tada svečiai šovė į priekį. Geriau sužaista antroji ketvirčio pusė leido susikrauti 6 taškų pranašumą. Atkarpa 9:3, kurios metu 2 tolimi A. Linkaus tritaškiai padėjo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ​pabėgti į priekį. Po ketvirčio – ​13:19.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai. Sužaidus keturias ketvirčio minutes po taiklaus Elijaus Karpavičiaus dvitaškio komandas skyrė rekordinis 13 taškų skirtumas (15:28). Tačiau tada puikią atkarpą (22:2) sužaidė KM „​Žalgiris“​, kurie panaudoję spaudimą bei puolime sėkmingai atakavę varžovų krepšį sugebėjo ne tik pasivyti priešininkus, bet ir išsiveržti į priekį – ​37:30. Prieš pertrauką – ​39:32.

Antroji mačo pusė prasidėjo aikštelės šeimininkų nata. Taiklus baudos metimas bei 2 M. Košelio tritaškiai leido KM „​Žalgiris“​ komandai susikrauti net 14 taškų persvarą – ​46:32. Tačiau su tuo nesitaikstę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ​pradėjo tirpdyti atsilikimą. Išnaudoję greitas atakas bei žaidimą po krepšiu svečiai sumažino deficitą iki 6 taškų. Prieš lemiamą ketvirtį – ​56:50.

Paskutiniosios dešimt minučių atnešė tikrą intrigą. Nors ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai laikė žaidimo kontrolę savo rankose bei sugebėjo susikrauti 10 taškų pranašumą (68:58), tačiau tai negarantavo lengvos rungtynių pabaigos. Trys taiklūs A. Linkaus bei vienas M. Mažeikos tritaškiai ketvirčio viduryje sugrąžino intrigą. Rezultatas tapo 75:71. Apsigynę bei 4 taškus pelnę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ​likus mažiau nei minutei išlygino rezultatą – ​75:75. Paskui sekė nesėkmingos abiejų komandų atakos. Likus kiek daugiau nei 5 sekundėms iki mačo pabaigos kamuolį savo paskutiniam išpuoliui turėjo KM „​Žalgiris“​ krepšininkai, kurie ataką organizavo po minutės pertraukėlės. Kamuolį į savo rankas paėmęs M.Masiliūnas šaltakraujišku metimu iš vidutinio nuotolio aidint sirenai išplėšė dramatišką pergalę aikštelės šeimininkams. Galutinis rungtynių rezultatas – ​77:75.

Rungtynių herojaus M. Masiliūno komentaras po pergalingų rungtynių:

„Šiandien manau padėjo mūsų naujas spaudimas, jo pagalba mes juos pagavom ir tai padėjo laimėt.“
Paklaustas, ar būtent taip, kaip treneris braižė derinį ir pavyko išpildyti paskutinį komandos išpuolį, pašnekovas atsakė:
„​Panašų derinį nubraižė treneris, bet aš jau gale improvizavau.“​

Atkakliose rungtynėse triumfavo „Asociacija „Krepšino pasaulis“ & EER“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:40 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 nepasipriešino Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER komandai (53:74) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Po atkaklios kovos „Ariogala“ įveikė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ekipą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:24 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ įveikė „KM „Žalgiris“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:56 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Birštono SC – „Olimpas“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)Puikiai sužaistas pirmasisis kėlinukas nulėmė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandos pergalę (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)KM „Žalgiris“ pratęsė pergalingą žygį įveikę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:28 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė KM „Žalgiris“ pergalę (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:57 val.)