BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Kauno NTI-PN (83:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Trečiąjį kėlinį 23 taškais laimėję BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Kauno NTI-PN“

2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 19:58 val., peržiūros: 844

Pirmadienį, kovo 2 d., Kauno NTI-PN salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (15-0) ir „Kauno NTI-PN“ (11-5).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo BC „Skroblų alėja ‒ Straight“, kurie metimų iš artimos distancijos dėka iškart atitolo. Tačiau „Kauno NTI-PN“ taiklūs tolimi metimai leido jiems po pirmo kėlinio pirmauti minimaliu pranašumu 21:22.

Antrojo kėlinio pradžioje L.Grėbliūnas dviem tritaškiais išvedė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ į priekį 29:24. Visgi, „Kauno NTI-PN“ labai greitai persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai, bet L. Grėbliunas ir E.Rinkevičius kėlinio pabaigoje pataikė po tritaškį ir BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vėl buvo priekyje 39:38.

Trečiąjį kėlinį L.Grėbliūnas vėl pradėjo trimis tritaškiais ir BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nutolo 50:42. Šie tritaškiai užvedė ekipos greitą puolimą, kuris leido po trijų kėlinių jau pirmauti 67:43.

Ketvirtame kėlinyje nieko BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ tiesiog išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo jau 16 pergalę iš eilės. Galutinis susitikimo rezultatas 83:59 (21:22, 18:16, 28:5, 16:16).

Rezultatviausi rungtynių žaidėjai:

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ sezonas C lygoje pasibaigė pralaimėjimu BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)Nerezultatyvioje kovoje triumfavo BC „Skroblų alėja ‒ straight“. (2019 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 13:49 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Baltic Transline“ (2020 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:28 val.)