BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Resmila.lt (70:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“

2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 20:09 val., peržiūros: 1001

Lapkričio 27 dieną 19:00 val., Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „C” lygos komandos BC „Skroblų alėja – Straight“ (šeimininkai) ir „Resmila.lt“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 70:50 (20:11, 15:13, 20:9, 15:17).

Rungtynių pradžioje šeimininkai aikštelėje jautėsi gerokai tvirčiau nei varžovai. Per pusę kėlinio jiems pavyko startuoti spurtu 12:2. „Resmila.lt“ sunkiai sekėsi užpulti varžovus. Po krepšiu laukė BC „Skroblų alėja – Straight“ priekinė linija, o metimai iš toli skrido pro šalį. Antroje kėlinio pusėje svečiams pavyko susirinkti daugiau taškų, tačiau BC „Skroblų alėja – Straight“ pirmavo rezultatu 20:11. Antrojo kėlinuko pradžioje geriau sekėsi vėl šeimininkams. Kėlinio viduryje BC „Skroblų alėja – Straight“ turėjo rekordinę 16 taškų persvarą, bet iki kėlino galo „Resmila.lt“ komanda išlaukė vatžovų klaidų ir greitomis atakomis sušvelnino rezultatą iki 35:24.

Trečiojo kėlinio pradžioje BC „Skroblų alėja – Straight“ vėl gerai pradėjo. Šeimininkai surengė mini spurtą (8:0) po kurio komandas skyrė beveik 19 taškų skirtumas. „Resmila.lt“ komandai toliau labai strigo puolimas, per trečiąjį kėlinuką surinko tik 9 taškus ir lemiamą ketgvirtį pasitiko turėdami 22 taškų deficitą. Paskutiniame ketvirtyje staigmenų nenutiko. Kėlinuką komandos sužaidė beveik lygiomis ir pergalę šventė BC „Skroblų alėja – Straight“ rezultatu 70:50.

BC „Skroblų alėja – Straight“ komandos kapitonas R.Viskantas: „Džiaugiamės pergale, daug žaidėjų, galima sakyti sezono pradžia dar, tai visiem norisi duoti pažaist. Linkėjimai treneriui, dovanojam pergalę ir laukiam sugrįžtančio.“

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ С lygos starte nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipos krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Baltic Transline“ (2020 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:28 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)