Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (80:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Asociacijų dvikovoje pergalę šventė Krepšinio pasaulis & EER

2020 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 885

Vėlų ketvirtadienio vakarą, KKL C lygos rungtynėse susitiko šeimininkai Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER bei svečiai Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“. Rungtynes užtikrinčiau pradėję šeimininkai anksti įgijo solidų pranašumą, didžiąją dalį savo taškų pelnę būtent iš po greitų atakų. Antrąjame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungė ir svečiai. Keli tolimi metimai bei išprovokuotų pražangų kiekis leido „Lietuvos karininkų ramovė“ krepšininkams neatsilikti nuo savo varžovų bei apylygiai užbaigti pirmąją rungtynių pusę.

Trečiąjame kėlinyje pasikartojo pirmųjų dešimties minučių scenarijus. Šeimininkai kur kas sumąžino savo klaidų skaičių bei susigrąžino solidų pranašumą, kuris jiems leido vėl įgyti šių rungtynių kontrolę. Ketvirtąjame kėlinyje „Krepšinio pasaulis“ & EER ir toliau dominavo abiejose aikštės pusėse, neleisdami savo varžovams pagalvoti apie pergalę šiandienos rungtynėse. Keli šeimininkų tritaškiai rungtynių pabaigoje galutinai užbaigė šią dvikovą, Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER komandos naudai.

Asociacija Krepšinio Pasaulis & EER atlaikė Spartos pasispardymą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Asociacija „Krepšino pasaulis“ & EER“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)Po atkaklios kovos „Ariogala“ įveikė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ekipą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sunkioje kovoje palaužė Birštono SC – „Olimpas“ (77:70) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:05 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2020 kovo 03 d., antradienis, 21:36 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)