BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Batniava (54:45)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Nerezultatyvioje kovoje triumfavo BC „Skroblų alėja ‒ straight“.

2019 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 13:49 val., peržiūros: 862

Lapkričio 20 dieną 19:00 val., Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko C lygos komandos BC „Skroblų alėja – straight“ (šeimininkai) ir „Batniava“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 54:45 (13:7, 13:14, 17:13, 11:11)

Pirmajame kėlinyje gerokai rimčiau atrodė šeimininkai. Visą kėlinį agresyviai dirbę BC „Skroblų alėja – straight“ leido varžovams pelnyti vos vieną tašką. Tuo tarpu patys puolime taip pat labai nežibėjo bet surinko daugiau nei varžovai. Likus minutei „Batniava“ komandai pavyko perimti kelis kamuolius ir greitomis atakomis padidino savo taškų kraitį. Po pirmo kėlinio 13:7 priekyje BC „Skroblų alėja – straight“. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai toliau pratęsė spurtą (12:0), kol išlygino rezultatą. BC „Skroblų alėja – straight“ ilgai neleido varžovams džiaugtis spurtu. Netrukus paprašė minutės pertraukėlės, po kurios greitai įgijo 5 taškų pranašumą ir jį išlaikė iki antro kėlinio pabaigos (26:21).

Trečiajame kėlinyje komandos įsivėlė į chaotišką žaidimą. Tiek viena, tiek kita komanda žaidė greitą žaidimą. Pusę kėlinio komandos beveik nesustojo į pozicinę ataką, to pasekoje „Batniava“ komanda užsidirbo techninę, bei nesportinę pražangas paeiliui ir suteikė progą šeimininkams atitrūkti 9 taškais (43:34). Ketvirtajame kėlinyje BC „Skroblų alėja – straight“ naudojo spaudimą, kuriuo išlošė perimtų kamuolių, tačiau šeimininkams šiandien tragiškai sekėsi pataikyti ir nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Likus minutei „Batniava“ komandai pavyko pavojingai priartėti prie varžovų ir sumažinti skirtumą iki 5 taškų, tačiau BC „Skroblų alėja – straight“ atsilaikė ir šventė pergalę rezultatu 54:45.

BC „Skroblų alėja – straight“ komandos treneris Edvinas Rinkevičius: „Katastrofa. Baisiausios rungtynės per paskutinius tris metus, niekas nesisekė, aukštų žaidėjų šiandien neturėjom, nu bet aišku, tai nepasiteisinimas. Žaidėm katastrofiškai. Nu bet sakoma, jei per sunkias varžybas, kai niekas nesiseka, pavyksta laimėti, tai gal tada, kai nors truputį fortūnos bus, geriau pasiseks.“

„Kauno NTI-PN“ krepšininkų klaidos neleido jiems pasipriešinti BC „Skroblų alėjai ‒ Straight“ (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 19:58 val.)„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ sezonas C lygoje pasibaigė pralaimėjimu BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ klaidos neleido rimčiau pasipriešinti BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkams (2020 vasario 18 d., antradienis, 19:27 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Titranga ‒ Feniksas“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:21 val.)