KM „Žalgiris“ 2002-2 vs Ariogala (67:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2002-2 iškovojo dramatišką pergalę prieš komandą „Ariogala“

2019 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 23:34 val., peržiūros: 1175

Ketvirtadienio vakarą krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko C lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris“ 2002-2 su svečiais – „Ariogala“. Geriau rungtynes pradėję ir iniciatyvą savo rankose laikę šeimininkai labai prastai sužaidė antrąją rungtynių pusę, tačiau paskutinę akimirką sugebėjo išplėšti pergalę.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo apylygiu žaidimu. Abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Likus kiek mažiau nei dviems ketvirčio minutėms šeimininkai sugebėjo kiek atitrūkti nuo varžovų – ​17:9. Po pirmųjų 10-ties minučių – ​21:15.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. KM „Žalgiris“ 2002-2​ pradėjo dominuoti rungtynėse. Šeimininkai sugebėjo neleisti varžovams įmesti nei taško kiek daugiau nei 6 minutes. Ketvirčio pabaigoje 4 taiklūs tritaškiai leido susikrauti didžiulę ir kaip vėliau paaiškėjo rekordinę 24 taškų persvarą. Po du tritaškius pataikė A.Štreimikis bei N.Rauluševičius. Prieš pertrauką – ​43:21.

Antroji rungtynių pusė vyko visiškai pagal kitą scenarijų. Perimę iniciatyvą iš varžovų „​Ariogalos“​ krepšininkai pradėjo mažinti atsilikimą. Surakinę šeimininkų puolimą, „Ariogala“​ lengvai rinko taškus bei grėsmingai artėjo prie priešininkų. 2 iš eilės svečių tritaškiai pasiuntė aiškią žinutę jauniesiems žalgiriečiams. Po trečiojo ketvirčio – ​47:41.

Paskutiniosios dešimt minučių žadėjo intrigą. Visiškai puolime sustoję šeimininkai leido „​Ariogalos“​ krepšininkams didinti spaudimą ir iki minimalaus atsilikimo sumažinti turėtą deficitą. Likus lygiai minutei iki ketvirčio pabaigos po 2 iš eilės taiklių J. Karaliaus dvitaškių, svečiai išsiveržė į priekį – ​64:63. Vis dėl to kitoje atakoje perimę kamuolį žalgiriečiai pelnė du lengvus taškus ir svarstyklės vėl buvo KM „Žalgiris“ 2002-2​ pusėje. „​Ariogala“​ po paprašytos minutės pertraukėlės surengė rezultatyvią ataką, kurios smaigalyje atsidūrė komandos lyderis R.Dabašinskas. Rezultatas tapo 65:66. Paskutinė ataka priklausė KM „Žalgiris“ 2002-2​ komandai, kuri paprašė minutės pertraukėlės. Puikiu prasiveržimu likus kiek mažiau nei 4 sekundėms pergalingus taškus pelnė A.Štreimikis. Klaida paskutinėje atakoje neleido „​Ariogalai“​ pabandyti surengti greitą ataką. Galutinis rungtynių rezultatas – ​67:66.

A. Šepučio (KM „Žalgiris“ 2002-2) komentaras po pergalingų rungtynių:

„Buvom jau pasidarę taškų persvarą rungtynių pradžioje ir automatiškai paleidom, truputį atsipalaidavom. Žiūrim, kad pradėjom jau atsilikinėt, visas suolas pradėjo motyvuot, patys pradėjom motyvuotis, tas ir padėjo pasiekt pergalę.“
Paklaustas, ar pavyko išpildyti paskutinįjį trenerio nurodymą per minutės pertraukėlę, A.Šeputis atsakė: „Taip, visiškai taip ir buvo planuota.“

KM „Žalgiris“ įtikinamai laimėjo prieš BC „Audrupio-Bonauto.lt“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ir antrą kartą įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Permainingose rungtynėse KM „Žalgiris“ 2002-2 pergalė prieš Bištono SC ‒ „Olimpą“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Ariogala“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:50 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ svarbi KM „Žalgiris“ 2002-2 pergalė prieš BC „Game On“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)KM „Žalgiris“ namuose sutriuškino „Ariogala“ komandą. (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 18:49 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipos gynyba supančiojo „Be derinių“ puolimą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Po atkaklios kovos KM „Žalgiris“ 2002-2 įveikė „Be derinių“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)