Kauno NTI-PN vs KMAIK (71:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„KMAIK“ išnešė sveiką kailį iš NTI-PN

2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 19:49 val., peržiūros: 856

Pirmadienį, spalio 28 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko „C” lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Kauno NTI-PN“ bei svečių „KMAIK“. Didžiąją rungtynių dalį savas sąlygas diktavo aikštelės šeimininkai, tačiau lemiamu metu svečiai galutinai perimė iniciatyvą ir džiaugėsi pergale.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie gana gerai puolė, išnaudojo savo ūgio pranašumą. Tuo tarpu svečių ekipa dar buvo lengvam šoke, nepratę prie sąlygų ir mažos aikštelės, tad ir atakos tęsiniai dažnai pasibaigdavo metimais per rankas. Vėliau „KMAIK“ įsižaidė ir sugebėjo panaikinti savo deficitą bei išlygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:22. Antrojo kėlinio pradžioje komandos ir toliau žaidė gana apylygiai, tik šįkart mažu žingsneliu priekyje buvo „Kauno NTI-PN“ ekipa. Vėliau aikštelės šeimininkai vėl pradėjo išnaudoti savo priekinę liniją, o svečių ekipa šio ketvirčio metu niekaip nesuderino taikiklio ir pradėjo po truputį paleisti savo varžovus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:33.

Trečiojo ketvirčio pradžioje kiek geriau atrodė „Kauno NTI-PN“, kurie sugebėjo įgyti jau dviženklį pranašumą. Tačiau vėliau jų bėgimą į priekį sustabdė varžovai ir patys po truputį pradėjo tirpdyti deficitą. Šio ketvirčio metu „KMAIK“ kiek pakeitė savo braižą ir žaidė agresyviau, kas atsiliepė ir išmestų baudų metimų kiekyje. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:55. Lemiamo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai gana greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir buvo ant emocinės bangos. Tačiau tuomet du greitus tritaškius smeigė svečiai ir privertė varžovus griebtis minutės pertraukėlės. Vėliau „Kauno NTI-PN“ vėl įnešė ramybės ir skirtumas tarp komandų laikėsi per daug nepakitęs. Visgi, rungtynėms artėjant į pabaigą, „KMAIK“ surengė neblogą spurtą, kurio dėka įgijo dviejų taškų pranašumą, likus žaisti dvi minutes. Lemiamu metu svečiai apsigynė nuo varžovų išpuolio, pataikė itin svarbų metimą iš vidutinio nuotolio ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 71:77.

„Resmila.lt“ išsivežė sunkią pergalę iš Kauno NTI PN (2020 sausio 07 d., antradienis, 19:36 val.)„KMAIK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:08 val.)„KMAIK“ gana lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„KMAIK“ po įnirtingos kovos pavogė pergalę iš „Batniavos“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:07 val.)„KSM '93“ pasiekė sudėtingą pergalę ir keliauja į aštuntfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Kauno Rami“ gana lengvai palaužė „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)Sezono starte „KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos pasipriešinimu (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)