Baltic Transline vs Kauno švara (77:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“

2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 20:34 val., peržiūros: 857

Sekmadienį Ringaudų pradinės mokylklos sporto salėje įvykio C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose „Baltic Transline“ ir „Kauno švara“.

Nuo pat pirmųjų minučių „Baltic Transline“ perėmė iniciatyvą į savas rankas ir greitai atitrūko nuo varžovų ( 26:14). „Kauno švara“ toliau niekaip neatrado savojo žaidimo, kur niekaip nepavyko sumažinti skirtumo iki vienžeklio. Tik antro kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko įkasti šeimininkams ir sumažinti atotrūkį iki 11 taškų – 47:36.

Po ilgosios pertraukos „Baltic Transline“ toliau demonstravo puolimą kaip iš natų, o vėl tik ketvirčio pabaigoje „Kauno švarai“ pavyko pasipriešinti varžovams ( 63:50). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. Šeimininkai užtikrintai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje ir iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno švarą“, rezultatu – 77:57 (26:14, 21:22, 16:14, 14:7)

„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Baltic Transline“ pasiimė nesunkią pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 20:29 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)SK „Mattas“ rungtynių gale palaužė „Kauno Švara“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:47 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno švara“ (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)Martyno Dimšos vedami „Baltic Transline“ iškovojo pergalę prieš „Grande“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)„Vilkai“ nepasipriešino „Kauno švaros“ krepšininkams (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:52 val.)