Reunion vs GZP (82:71)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu

2022 kovo 13 d., Sekmadienis, 18:46 val., peržiūros: 466

Kovo 13 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Reunion“ (6-4) ir „GZP“ (3-10) ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo „Reunion“ krepšininkai, kurie pirmų keturių minučių atkarpą laimėjo 17:2. Visgi, „GZP“ greitai atsigavo ir dėka M. Stankevičiaus rezultatyvaus žaidimo šiek tiek priartėjo. Po pirmo kėlinio 26:17.

Antrasis kėlinys jau prasidėjo svečių spurtu, kurie po M. Stankevičiaus tolimo šūvio lygino rezultatą 26:26. Nors „Reunion“ labai greitai vėl tolo iki 35:28, bet „GZP“ greitai varžovus prisivijo ir po V. Ramono tritaškio paskutinę kėlinio sekundę išsiveržė į priekį 39:40.

Trečiajame kėlinyje šeimininkus į priekį vedė tritaškiai metimai, kurių dėka pasibaigus kėliniui „Reunion“ buvo priekyje 62:55.

Lemiamo kėlinio pradžioje po V. Sragauskio ir V. Ginevičiaus tritaškių šeimininkai padidino savo persvarą iki dviženklio – 72:57. Bet tada „GZP“ kilo į lemiamą šturmą, sumažino deficitą iki šešių taškų, tačiau keli tolimi metimai leido „Reunion“ vėl nutolti ir iškovoti pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 82:71 (26:17, 13:23, 23:15, 20:16).

8 taškai

„Reunion“ susitvarkė su „GZP“ (83:75) (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Reunion“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno TPMC“ krepšininkus (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Reunion“ antrą kartą įveikė „Ataką“ ir žengė į finalą (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)„R2P Sport“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)Tik po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)