Reunion vs GZP (83:75)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Reunion“ susitvarkė su „GZP“ (83:75)

2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 17:49 val., peržiūros: 472

Sekmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro salėje įvyko I lygos antrosios ketvirtfinalio varžybos tarp šeimininkų - „Reunion“ bei svečių – „GZP“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo taškas į tašką – 6:5 ir kiek daugiau nei pusę ketvirčio komandos žaidė apylygiai, tačiau likus žaisti 2 minutėms „GZP“ pradėjo tolti nuo varžovų. Po pirmojo ketvirčio rezultatu 17:23 priekyje svečiai. Antrojo ketvirčio pradžioje „GZP“ pratęsė pirmojo kėlinio pabaigos spurtą kol skirtumas tarp komandų pasiekė 10 taškų persvarą. Likusį ketvirčio laiką komandos žaidė lėtesnį žaidimą, tačiau skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė. Po dviejų ketvirčių priekyje „GZP“ rezultatu 33:44.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje situacija beveik nesikeitė. „GZP“ toliau laikė 10 taškų pranašumą, bet varžovai vis bandė priartėti. Sužaidus 7 minutes šeimininkai surengė spurtą ir persvėrė rezultatą savo naudai – 48:44. Trečiasis ketvirtis pasibaigė rezultatu 56:48. Lemiamajame ketvirtį viskas toliau vyko ta pačia nata. Šeimininkai nutolo 10 taškų nuo priešininkų ir ketvirčio pabaigoje „GZP“ dar bandė paspausti varžovus ir surengti spurtą, tačiau nieko nesigavo ir rezultatu 83:75 pergalę šventė „Reunion“.

Petras Maciulevičius

„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)„R2P Sport“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Reunion“ antrą kartą įveikė „Ataką“ ir žengė į finalą (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)Tik po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Reunion“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:57 val.)