Reunion vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (85:75)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 28 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75)

2022 kovo 28 d., Pirmadienis, 22:37 val., peržiūros: 531

2022 kovo 28 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko I lygos (buv. B lyga) sezoninės rungtynės, kur susitiko šeimininkai "Reunion" su svečiais Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkais.

Rungtynėse nuo pat pirmųjų minučių vyko atkakli kova ir vyravo greitas krepšinis. Abi komandos nors ir nebuvo pilnų sudėčių, tačiau tai nesutrukdė rodyti rezultatyvaus krepšinio (24:21). Antrąjame kėlinyje pirmaujančios komandos keitėsi ne vieną ir ne du kartus, todėl ir rezultatas švieslentėje po pirmosios rungtynių pusės rodė lygų rezultatą (37:37).

Trečiąjame kėlinyje Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipai kiek pradėjo stigti jėgų ir tuo staigiai pasinaudoję "Reunion" krepšininkai susikrovė dviženklį pranašumą, daugiausiai prie to prisidėjo keturi taiklūs J. Vazalio tolimi metimai (65:53). Ketvirtąjame kėlinyje šeimininkai kiek atsipalaidavo ir svečiams dar pavyko grįžti į kovą (76:70), tačiau "Reunion" spurtavo 9:0 kas leido uždaryti rungtynes ir švęsti pergalę rezultatu 85:75 (24:21, 13:16, 28:16, 20:22).

Lukas Jasevičius

„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Reunion“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno TPMC“ krepšininkus (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Reunion“ susitvarkė su „GZP“ (83:75) (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:49 val.)„VDU“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš Kazlų Rūdos „Ataka“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)30 Ugniaus Nikitino taškų atvedė Kazlų Rūdos „Ataką“ į pergalę prieš „GZP“ (65:84) (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:30 val.)