Sporto garantas vs Reunion (89:75)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 30 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sporto garantas“ ekipos spurtas antrame kėlinyje leido jiems įveikti „Reunion“

2022 sausio 30 d., Sekmadienis, 19:13 val., peržiūros: 406

Sausio 30 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko I lygos ekipos – "Sporto garantas" (5-0) ir "Reunion" (4-2).

Rungtynių pradžioje po kelių greitų atakų "Sporto garantas" tolo 8:1, bet į tai "Reunion" iškart atsakė trimis tolimais metimais ir rungtynės apsilygino. Po pirmo kėlinio 20:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir jam įpusėjus buvo lygu 27:27. Visgi, antroje kėlinio pusėje šeimininkai surengė spurtą, J.Pocius smeigė du tritaškius ir "Sporto garantas" nutolo dviženkliu pranašumu 48:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje "Sporto garantas" tolo iki +22, bet tada jų puolimas kiek apstojo ir "Reunion" artėjo iki 67:53.

Ketvirto kėlinio pradžioje po dviejų P. Kleizos metimų šeimininkai vėl kiek nutolo – 77:59. Rungtynes „Reunion“ užbaigė keturiais tolimais metimais, kas leido jiems šiek tiek priartėti, bet pergalę dėka antrajame kėlinyje surengto spurto iškovojo „Sporto garantas“. Galutinis susitikimo rezultatas 89:75 (20:19, 28:13, 19:21, 22:22).

Ignas Fiodorovas

„Sporto garantas“ sutriuškino „Kauno TPMC“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:55 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Reunion“ komandą (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Sporto garantas“ galingai uždarė rungtynes ir iškovojo pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Sporto garantas“ ‒ „I lygos“ čempionai! (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)I lygos nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ „Sporto garantas“ penketuko pergalė prieš „Kauno TPMC“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Kauno TPMC“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Reunion“ (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 22:40 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)