Reunion vs Kauno TPMC (62:78)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 11 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Reunion“

2022 gegužės 11 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 469

Trečiadienį, gegužės 11 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko I lygos pusfinalio antrosios varžybos tarp šeimininkų – „Reunion“ bei svečių - „Kauno TPMC“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo 5 be atsako „Kauno TPMC“ taškais. Kiek geriau puolimą organizavę svečiai netruko susikrauti 7 taškų pranašumą – 2:9. Vis dėl to ketvirčiui artėjant prie pabaigos „Reunion“ komanda sugebėjo pasivyti varžovus – 11:12. Antrasis rungtynių ketvirtis vyko taškas į tašką. Komandos keitėsi taikliais metimais ir nei vienai komandai nepavyko pabėgti ir susikrauti ženklesnio pranašumo. Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes svečiai pataikė kelis taiklius tritaškius ir įsiveržė į priekį 7 taškais – 29:36.

Antroji rungtynių pusė jau priklausė svečiams. Trečiąjį ketvirtį „Kauno TPMC“ komanda pradėjo spurtu 2:8. Šiuo spurtu svečiai žengė didelį žingsnį pergalės link. Sužaidus dar 4 minutes „Reunion“ krepšininkai toliau lipo varžovams ant kulnų ir likus žaisti vieną minutę sugebėjo išlyginti rezultatą į savas rankas, tačiau neilgam – 50:54. Lemiamame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, kur „ Kauno TPMC“ išlaikė nežymų pranašumą, o „Reunion “ niekaip nepavyko palaužti svečių. Galutinis rezultatas62:78.

Matas Zutkis

„Kauno TPMC“ lengvai nugalėjo „VDU“ komandą (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Reunion“ komandą (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„R2P Sport“ ekipa turėjo pripažinti „Reunion“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)Kauno TPMC palaužė LSU (2021 gruodžio 15 d., trečiadienis, 10:56 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Kauno TPMC“ paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)